Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normális az első külön lakás...

Normális az első külön lakás előtti para?

Figyelt kérdés
Most fogok életemben először tényleg egyedül lakni, lakótársak/barátok/stb nélkül, fővárosban, messze mindenkitől. Nagyon vágytam rá de most hogy aláírtam a szerződést konkrétan hányingerem van a stressztől és félek, még bánom is. Ez normális?
2023. aug. 31. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Normális. Majd megszokod, aztán már el se tudnád képzelni, hogy másokkal osztozkodjál a lakásodon, vagy valaki beleszóljon az életedbe a mindennapokban. Jó lesz az hidd el.
2023. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első nagyok jól leírta.

Úgy megtetszik majd, hogy csak nevetni fogsz az egészen

2023. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
34%
nem normális
2023. szept. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális. Normális ember örül az önállóságnak.
2023. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, amitől most tartasz? Fel tudsz rá készülni előre valahogyan?
2023. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. Én a pàrommal költöztem össze, mégis két hétig minden egyes nap sírtam valamin. Szokatlan volt, hiányzott az otthonom, hontalannak éreztem magam. Aztàn szépen megszoktam és megszerettem az új lakóhelyünket is.
2023. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de ahogy mások is írták, ha belakod és megszereted, el sem tudod majd képzelni már máshogy.
2023. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!