Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szoba kiadás mennyire stresszes?

Szoba kiadás mennyire stresszes?

Figyelt kérdés

2+2 fél szobás lakásom van Csepel belvárosában. Jól jönne a pénz. Gondolkodom rajta hogy kiadok 1-2 szobát. Szerintem egyetemistáknak jó lenne a lakás, a hév mellett van. Velük talán kevesebb a baj.

Egyedül élek egy ideje. Idegennel főleg rég laktam. 30 éves férfi vagyok. Mennyire nehéz megszokni hogy egy idegen mászkál a konyhádban, fürdőben, stb...?

Nagyon jól könne a pénz, kézenfekvőnek tűnik. Félek hogy még így is túl stresszes lenne.

Főleg azért adnám ki mert egészségügyi problémám van. Jót tenne egy könnyebb, részmunkaidős állás és valami könnyű fizetés kiegészítés. Hogy kicsit rendbejöjjek.


nov. 8. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez teljes mértékben egyénfüggő, hogy kinek, mi, mennyire stresszes. Próbáld meg elképzelni, csak ennyit lehet erre javasolni.
nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: Jó tipp. Ha elképzelem kiráz a hideg és szorongok, de az új dolgokkal mindig így vagyok. Van hogy élesben derül ki hogy nem olyan vészes a dolog.

Persze közben itt a lehetőség és kéne a pénz.

Mindenesetre nem rossz dolgot írtál. Ha belegondolok hogy egy idegenbe botlok folyton az otthonomban. Nehéz elképzelni hogy meg tudnám szokni.

nov. 8. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemista? Ivós-bulizós-csajozós/pasizós gyereknek?


Haver lakótársa egy őr csaj. A legjobb! 24 óra melóban. Utána délelőtt alszik.

nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemista koromban laktam együtt évekig másokkal. Nehéz volt. Volt, akinek a barátnője heti 7-ből 5 napot volt ott. A másik sose mosogatott maga után és sose takarított. A harmadik állandóan hangosan gitározott. Néha este 11-kor is.

Volt aki alapvetően normális volt. De vele is kerülgetni kellett egymást a konyhában és a fürdőben.

nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ✌️
nov. 8. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyetemistát biztos nem keresnék.

Olyat inkább aki dolgozik, normális időben fekszik nem zajong éjszaka nem jön haza részegen hajnalban lármázva.

nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!