Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten olcsó szállás kis...

Budapesten olcsó szállás kis családnak pár hónapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Budapesten van olyan hotel, apartman, intézmény, bármi egyéb, amit havonta lehet fizetni és nem túl drága 2 felnőttnek 1 gyerekkel? Akár albérlet is érdekel vagy bármi amíg talpra nem állunk, kb. pár hónapról lenne szó. Annyi a lényeg, hogy tiszta rendezett hely legyen és ne legyünk összezárva senkivel. Sajnos kifogtam egy olyan munkahelyet ahol nem fizettek ki és az összes tartalékunkat feléltük, illetve a munkába járásba fektettem. Teljesen a 0-ra kerültünk és fél lábbal az utcán vagyunk. Valaki esetleg tud ajánlani valamit? Fizetni kb. olyan 70-80eft/hó menne szerintem. Tudom, hogy ez nem sok pénz és nagyon kevés az esélye, de remélem van valami megoldás.



jan. 22. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy ennyiért találtok bármilyen albérletet, még egyedülállónak sem, nemhogy gyerekkel.

Másrészt ha nincs pénzetek, akkor hogy fizetitek ki az elsö havi bérletet plusz a kauciót?

Harmadszor ki ad ki lakást olyannak, akinek még munkahelye sincs?

jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve béreltem szobát! Pesten 60ért.
jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első havi bérleti díjat ki tudom fizetni és februártól kezdek az új munkahelyemen. Nyilván nem úgy gondoltam, hogy beköltözök valahova és majd valamikor fizetek, ha lesz rá pénzem... Aki nem tud segíteni az legyen szíves ne írjon. Köszönöm!
jan. 22. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Fordulj családsegítőhöz. Itt senki nem fog tudni segíteni. Budapest külvárosában a szobák kb 80 ezertől kezdődnek. Egy ágy, egy szekrény minden más közös. Hiába keresel, nem fogsz találni, hacsak nincs valami ismerősödnek kapcaolata aki megsajnál
jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó hostel. Ilyeneket keress! Vagy munkásszállókat.
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ELSÖ HAVI DÍJAT PLUSZ a KAUCIÓT kell elöre kifizetni!

Ha erre nincs pénzed, akkor nem kapsz sehol lakást.


Másrészt ennyiért teljesen irreális lakást találni, még szobát is nehezen.

jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pest tényleg lehetetlen, hacsak nem szán meg valaki, de erre nem alapozhatsz. Helyedben ingázással próbálkoznék, akár napi órákat. Talán vidéken találtok valami kis garzont (gyakran ilyen melléképületeket megcsinálnak kiadásra, több helyen láttam).
jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit tudtam végig néztem a neten de nem nagyon találtam semmit amit megtudnék fizetni. Budapest környékén is jó lenne de ott is ugyanolyan árban vannak mint Pesten. 100-150km-re nem szeretnék menni mert havi 80-100eft-ot lakhatásra, plusz a napi ingázásra a 8-10eft-ot plusz a megélhetésünket nem tudnám rendezni havi 350-400eft-ból. Találtam ilyen átmeneti otthonokat családoknak, ezekről tud valaki valami infót?
jan. 22. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
5%
A családsegítőhöz ne menj! Másnap viszik a gyerekeket! Utána hitegetnek, de érdemben nem segítenek. Aljas szemétláda társaság.
jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Nincs ilyen
jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!