Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a probléma a férfi bérlőkkel?

Mi a probléma a férfi bérlőkkel?

Figyelt kérdés

Egy barátommal szeretnénk megyeszékhelyre költözni, eddig 2 albérletet néztünk meg személyesen. A telefonba én beszéltem, és mondtam, hogy két felnőttről van szó, azt viszont már nem említettem, hogy a másik személy is férfi (egyébként nem is kérdezték) Telefonban még minden rendben volt, a tulaj szivélyes volt, megbeszéltük a talit, majd másnap elmentünk megnézni, ahová természetesen már a haver is jött. Ott már láthatóan zavarban volt a tulaj, és kérdezte, hogy mi kettőnkről lenne-e szó? Mondtuk, hogy igen, és ezután látszott rajta, hogy nincs elragadtatva. Végén azt mondta, hogy még van néhány jelentkező, és előbb velük is találkozni szeretne, majd értesíteni fog. Persze már a hazaúton tudtuk, hogy ebből nem lesz semmi...

A második sztori is nagyon hasonló volt, végül ott is azt mondta a tulaj, hogy majd értesít, mint egy állásinterjún.

Mindketten csak arra tudunk következtetni, hogy az emberek ódzkodnak a férfi bérlőktől, de mi lehet ennek az oka? Mindketten normálisan/kulturáltan nézünk ki, biztos állásunk van, és nincs gettós, sittes fizimiskánk.



jan. 30. 03:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de valljuk be kevésbé valószínű, főleg, ha komoly párkapcsolatról és már dolgozó emberekről van szó. Két függelen pasas meg egyrészt tuti nőzni fog, másrészt sokkal valósznűbb, hogy valanmelyik hamar lelép, ha tartósan becsjozott, vagy oda karja költöztetni a nőjét is, stb, stb.
jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
3 barátommal élek albérletben, ráldásul az egyik nem is magyar. A tulaj sose kötött ebbe belé.
jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, nincs is rálátásom meleg kapcsolatokra, de szerintem náluk sem úgy végződik egy-egy aktus, hogy utána kulával kitapétázzák a falakat. Azonkívül anális szex ugyanúgy előfordul heteró kapcsolatokban is.
febr. 2. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!