Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesten 26 éves fiatal, aki...

Pesten 26 éves fiatal, aki most esti suliba jár (érvényes diákkal) igénybe vehet kollégiumi szobát?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy igen. Vagyis nálunk a középsulis koliba voltak fiatal felnőttek is pár éve. Akik dolgoztak és esti jogviszonyuk volt. A kérdés inkább az lenne, hogy hol van ilyen lehetőség? Fizetősen is opció. Azon kívül, hogy ne legyen olyan árban, mintha rendes albérleti szoba lenne, nincs semmilyen elvárás. Lehet lepukkant, lehet a város bármelyik pontján.

febr. 16. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumra csak nappalisként lehetsz jogosult.
febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tényleg a kolinkból tudom ezt másképp.
febr. 16. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan kollégium függő. Kérdezd meg a konkrét kolit, de az esetek 99%-ában a nappalisok mehetnek ezekbe, hiszen estibe az jár, aki már amúgy is dolgozik és van keresete.
febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Nem mindenhol. Pécsett levelezősként is lehetsz kollégista.
márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!