Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megbántam a abérletszerzodést,...

Megbántam a abérletszerzodést, elállhatok tole?

Figyelt kérdés
Irtam egy 9 hónapos albérleti szerzodest, kifizettem az elso hónapot és a kauciót, de nagyon megbántam. Most tehetem azt, hogy jelzem sajnálom megbántam akár a pénzt is megtarthatja amit eddig fizettem mégsem szeretnék ideköltözni

márc. 3. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Így igen, természetesen nem vagy köteles ott élni, de mivel elállsz a szerződéstől, a kauciót nem kell visszaadnia.
márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rettenetesen félek ugye nem jelenthet fel, hogy fizessem ki az osszes 9 honapot?
márc. 3. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi szerepel a szerződésben a felmondásról?
márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi, annyi, hogy nemfizetés esetén el kell hagyjam a lakást és elveszitem a kauciót
márc. 3. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy, nem kell semmit fizetni. Föbérlöimmel nekem mindig haveri kapcsolat alakult ki, ingatlanostól pedig soha nem veszünk ki lakást.
márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2: De, jogilag erre szerződtél, szóval jár neki.
márc. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Illetve még be sem költöztél?

Akkor még csak foglalót adtál és nem is vetted át a kulcsokat?

Mert akkor a foglalót elveszted, ennyi.


5: Ingatlanostól nem tudsz kivenni lakást, csak tulajdonostól, haszonélvezőtől vagy főbérlőtől.

márc. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Nekem egy párszor ingatlanos mutatott albérletet és az is mutatta meg a lakást.
márc. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze ez így rendben lesz.nyugi
márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8: Mutatni mutatják, de nem bérbeadók.

Csak kiválaszt 1-3 bérlőt, aki megfelel és tényleg ki fogja fizetni, de onnantól a tulajnak átadja az ügyet, nem tőle veszed ki.

márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!