Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten van olyan olcsó...

Budapesten van olyan olcsó munkásszálló ahol 3 gyerekkel is fogadnának minket?

Figyelt kérdés
márc. 16. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyaotthon nem opció?
márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem,nincs hely számunkra,már próbáltam
márc. 16. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek nem mehetnek munkásszallora. Vöröskereszt és egyéb szervezeteket kéne inkább megkerdezni.
márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Gyámúgytől kérdezd meg előbb, hogy okés-e.
márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
4es nem okes, mert gyerekkel nem lehet munkásszallora menni. Meg hazastrassal is csak akkor, ha ugyanaz a munkahelyuk. A nevében benne van MUNKASszallas.
márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
5-ös pont ezért írtam. Nem lehet.
márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Akkor miért kérdezze meg a gyámügytől, ha tudjuk hogy nem ok?


Lehet hogy csak én vagyok másnapos, de esküszöm nem értem. És nem is kötekedni akartam. 🙂❤️

márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott hivatalos állásfoglalást kaphat. És segítséget, hová fordulhatnak ebben a szorult helyzetben.
márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Most ha van ágy, fürdőszoba stb. azon a munkásszálláson, akkor simán lehet, hogy a gyámügy szempontjából lehet ott lakni gyerekkel. Nem rosszabb, mint a faluszéli cigányputri, ahol nincs vezetékes víz, és csak kinti budi van.

Inkább a munkáltató/a munkásszálló tulajdonosa nem fogja engedni, hogy gyerekkel költözz oda.

márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok, hogy a nyomorba sikerült 3 gyereket vállalni, 1 nem volt elég? Csak a gyerekeket sajnálom, hogy felelőségteljes szülők miatt így kell élniük. Remélem mostmàr védekeztek, hogy több ne legyen.
márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!