Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lányok/nők. Mit szólnálok...

Lányok/nők. Mit szólnálok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegyükfel hogy a pasitok megkér titeket hogy költözzetek hozzá. Viszont az épület amiben lakik nagyon csúnya kívülről ( a vakolat itt ott van) , a környék is csak csak elmegy. De belülről szép az otthon. Mit tennétek? ( Társasházi épület/lakás)

ápr. 2. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva az épület kinézete nem érdekel, a környék csak akkor zavar, ha veszélyes.
ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Már ne haragudj, de még is milyen felszínes ember vagy te???? Ilyenkor őszintén szégyellem hogy nő vagyok. Ha a lakás lakható normális WC Fürdő konyha, szoba van engem nem érdekelne hogy nézz ki kívülről. Akkor vegyél új építésű lakást dolgozz meg érte egyedül és hívd meg oda a pasidat. Az már biztos szép is lesz kívülről csak van egy rossz hírem egy ilyen lakás lokálisan nézve 40-60 millió. Hajrá
ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel hogy néz ki kivulrol
ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az ilyesmit meg kell tudni beszélni vagy elfogadni, hogy ő ezt tudja nyújtani. Párom nem akart hozzám költözni, mert nincs erkély, sem pedig garázs. Én viszont megmondtam, hogy anyósomék lakásába 1,5 órára a munkahelyemtől meg én nem leszek képes beköltözni, mert autó nélkül elég nagy kínszenvedés lenne az nekem. Albérletet meg nyilván nem akart fizetni egy harmadik helyen ha lakhat jó helyen ingyen is. Szóval szakítottunk...
ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Kit érdekel, hogy mlyen kívülről?
ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát az az igazság, hogy én sem örülnék neki, ha olyan helyre kellene költöznöm, ami nem tetszik. Mit szólna ahhoz, ha azzal a tervvel jönnél, hogy költözzetek vidékre családi házba az ő lakásának az árából, persze a ház az ő nevén lenne,neked meg megmaradna az itthoni lakás, és ha Pesten jártok (ha ez Bp-en van), akkor itt is lenne egy lakásotok.
ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!