Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki mennyiből él meg most...

Ki mennyiből él meg most egyedül vagy lakótársal albérletben ? Kb mennyire jön ki a rezsi?

Figyelt kérdés

Szeretném ha részletesen írnád le mire költesz . Egy vagy 2 helyen dolgozol..

Ha kocsid ha sportosz esetleg ha kutyád van stb ...

Szeretnék külön költözni de nem tudom hogy elég e rá a fizetésem.



ápr. 3. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Lakáshitel rezsivel 130000

Autó hitel 110000

Tankolás ~40000

Kutya ~25000

Edzés 18000 + üzemanyag

Kaja+ havi alap dolgok 150-180000

Egyéb dolgok váratlan kiadások változó átlag havi költésem 550-650000 havonta. Én jól keresek szóval ez mellett még évi 3,5-4 millió megtakarításom is keletkezik.

ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Egyedül 150-E kaja?? Hogyan?? Ketten eszünk annyiért és párom másfélszer többet is eszik nálam.
ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyílván úgy hogy nem szoktak több napra főzni, hanem rendelnek meg éttermekben/kifőzdékben esznek.
ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

1#+

Éreztem, hogy leértékelnek :)))

Ha itt valaki nem átlagos, akkor az már gyakorin "bűnnek" számít.

A havi kajám kb 1/3-át rendelem, vagy menüs helyen eszek.

ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

- Nekem a kaja simán kijön 100000-ból 1 főre, és ebben benne van rendszeres gyömülcs,zöldségfogyasztás és elég változatos, tehát nem mákos tészta meg krumpifőzelék minden nap. Persze én nem szoktam rendelni meg beülős helyeken kajálni, mivel elég jól és általában több napra főzök.

- lakáshitel+rezsi:110000

- nincs autóm, BKV-vel járok mindenhova és főleg Pest megyén belül, tehát havi 10000 az utazás

- sport: ez gyakorlatilag ingyenes nekem, mivel a közeli pályán szoktuk rúgni a bőrt a haverokkal :D. Ezek mellett én még eljárok futni meg saját testsúlyos edzéseket csinálok otthon.

- egyéb dolgok általában 30000-40000(mondjuk egy mozi/színház/étterem)


Összességében a kiadásom olyan 250000 egy hónapban, a többit befektetem általában(kripto/részvények/állampapír)

ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

120 alberlet + 55 rezsi (ez sok rezsinek egy fore, ebbol kk 28 ahelyett szamolhatsz 10zel, internet benne, tv nincs)

Szingli vagxok egyedul elek 26 eves

Telefon havi 1500 de az ceges extraolcso csomag

Havi 35 uszoda berlet

Havi 32 heti 1 szemelyi edzes

80 kaja

20 felrerakni utazasra

40 nyugdijpenztarba utalni

5 ezer gyogyszerek (ha beteg vagyok akkor van 20 is es azert 4 havotna vagyok)

Kb 20 szorakozas. Barmikor amioor eat outolok, elmegyek margitszigetre bringohintozni vagy baratokkal kocsmaba vagy kirandulni megyek es vonatjegy

Havi 20 magan orvosra. Ha megyek akkor tobb de nem akarok hirtelen kiadast.

Havi 4 ezer a hobbimra (kórusban énekelek es ez a tagdij)

Havi kb 3 ajandekokra, rokonok szulinap nevnap stb. Amelyik honapban nincs azt gyujtom a kovetkezore

Kb 7 ezer haztartasi szarok. Szemetezssak wc papir tisztitoszer stb (ezt sokan alulbecsulik)

ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6: Ez még ketten is drága lenne!
ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!