Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kb mennyi keresetből lehet...

Kb mennyi keresetből lehet kijönni egyedül egy albérletben vidéken?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy számolva, hogy van szinte mindenem és csak néha kell valami, pl. autóba, de én nem nyaralok meg ilyen hülyeségek.
2023. jan. 17. 16:37
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy autó fenntartása 50 000/hótól indul, de lehet több százezer is, azt se tudjuk, saját-e vagy lízingeled, stb.

Az albérlet szintén lehet 40 000-től bármeddig.

Azt se tudjuk, üres-e az albérlet, tehát kell-e venni bútorokat, háztartási gépeket.

Van-e függöny ott pl., az lehet 100-200 000 Ft is.

Kelengye biztos kell, tehát párna, takaró, ágynemű, törölközők, alap felszerelési eszközök, törölközőtartó, lavór, hajszárító, konyhafelszerelés, szemetes, felmosószett, szivacsok, stb., ez indulásnak 150-300 000 Ft.

2023. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A "vidéken" Budapesten kívüli részt érted vagy ténylegesen valami kisváros/falut?


Megyeszékhelyeken kb 80 ért vannak garzonok, erre jön rá a lakás költségei ami kb 30 közös költséggel együtt.

Kaját ha te csinálod és figyelsz az árakra akkor 60-70. Erre jön rá a takarítószer, tisztálkodószer stb ami kb 5-10k

Ruhára érdemes kb havi 10 est számolni, már egy csomag zokni is 5000 ft.

Plusz egyéb kiadások, mint lecserélenfő eszközök, lakásba ciccok olyan havi 15-20k


Auto meg függ attól hogy mennyit mész vele meg mennyi a probléma. 1 tank benzin 24k + biztosítás + karbantartás sztem 40-50 re felviszi.


Szval technikailag 250 ből kijössz, de sztem a valóság inkább 300

2023. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
250 az nagyon minimál élet lesz, inkább vegetálás, amit ideig óráig tolerál a szervezet aztán lesznek egészségügyi gondok
2023. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Összeadod a fix kiadásaidat és megtudod. Honnan tudjuk, neked milyen kiadásaid vannak??
2023. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Albérlet + rezsi szerintem az olyan 100-150. Nyilván attól függ, hogy hol, mekkora lakás és mennyi vizet, áramot, internet, stb... fizetsz.

Ha egyedül élsz, akkor szerintem egy 20-30 ezer / hét elmehet a boltban. Legyen az megint 150. Szóval én olyan 250-300-at mondanék.


De ha extra kiadásokra is kell néha számítani, akkor egy havi 50-et nem árt, ha félre is tudsz tenni. Mondjuk elposszan a kocsiban a kuplung pl.

2023. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!