Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy is van ez az albérlettámo...

Hogy is van ez az albérlettámogatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval nem rég meghírdették ezt az albérlettámogatásos pályázatot így a választások előtt. Gyorsan kiderült hogy nem teljesen úgy van ez ahogy beharangozták és hogy igen nehéz ilyen támogatást kapni.

A kormány oldalain teljesen értelmezhetetlen magyarázatokat adnak és semmilyen normális instrukció nincs a támogatás felvételéről, az ügyfélszolgálaton pedig szokás szerint senki nem veszi fel.


Ha jól értelmeztem a hebegés habogásból, akkor 60km-nél messzebbi állandó lakcímmel tudok felvenni támogatást egy albérletre, ami még ki sincs bérelve és ezt is csak akkor, ha nincs még munkám.

Ha hétfőn kezdek dolgozni és addig munkanélküli vagyok és gyorsan regisztrálom magam álláskeresőként és van egy budapesti albérletszerződésem amit történetesen két napja kötöttem meg és 60km-nél messzebb van az állandó bejelentett lakcímem, akkor is felvehetem a támogatást vagy így már nem vagyok jogosult rá?



ápr. 3. 15:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!