Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest albérlet?

Budapest albérlet?

Figyelt kérdés
Hol érdemes nézni albikat? Aki már végigjárta ezt az utat mit tanácsol? Hol vannak jó áron kiadó lakások, mi számít jó lakásnak mi az a környék amit érdemes kerülni pl. Belváros külváros egyaránt szóbajöhet csak kocsival tudjak parkolni anékül hogy bántanák.

ápr. 4. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
ingatlan.com
ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"mi számít jó lakásnak mi az a környék amit érdemes kerülni"


Hova kell járnod napi, heti, havi szinten?


Milyen tipusú környezetet szeretnél?

Nagyobb belmagasságú palotaépületek, nagy társasház, kis társasház, minden házban boltok, lakótelep, villaépületek kertel, kertesházas övezet, de a boltok messzebb?

A ház előtt álljon meg a busz, villamos, metró, vagy ne legyen forgalom 500 m-en belül, 1 km-en belül, stb?

ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

"csak kocsival tudjak parkolni anékül hogy bántanák"

A belvárosban tanácsos inkább parkolót bérelni házban, mert 20x annyi autó van, mint ingyenes utcai parkolóhely, aztán keresheted, keringghetsz, mire találsz, ha egyáltalán... Ez évi plusz 150-200 000 Ft. Itt ezért nem is érdemes autózni, jó a tömegközlekedés nagyon.

ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha parkolni akarsz akkor a belváros kizárva

Ujpest kozpont kornyeke eleg jo vagy 13ker kijjebbi resze vagy 12 ker kijjebbi resze vagy 9ker bizonyos reszei.


Ingatlan.comot ajanlom


Es legkondis lakast mert iszonyat meleg tud lenni a varosban

ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem érdemes albérletbe menni, sokkal jobban megéri ingatlant venni még abban az esetben is ha csak rövidebb időre van rá szükséged. Én 2018-ben vettem egy 35 milliós ingatlant amikor egyetemre mentem, most hogy befejeztem a tanulmányaimat (BSc + MSc) eladtam 75 millióért a lakásomat. Ha albérletbe megyek csak dobálom ki az ablakon a pénzt, annyit nem ér a mobilitás...
ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

ma 17:01


Rendkívüli üzleti érzékről tettél tanúbizonyságot, csak az van kifelejtve az egyenletből hogy a magyarok többségének nem áll a fiókban 75 millió forint, hogy lakást vegyen. De még annyi se, hogy egy 75 milliós hitel önrészét letegye. Nekik mit javasolsz?

ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6: Figyi, most is van 20-25 M-s lakóingatlan...

Sok családnak van ehhez megfelelő megtakarítása, vagy 2 családnak, akiknek a gyerekei egyetem alatt együtt lakni terveznek.

Mi 2 éve adtunk el 25 M-ért az árcsúcson, azóta mérséklődtek az árak 2-5%-ot ott. Iker egyetemistáknak vette meg az anyukájuk.

A bérlők is jobbára egyetemisták a házban.

ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Minden a te igenyeidtol fugg. Kozlekedes, idobeosztas.

Van 3 alberlet budapest fb csoport illetve az ingatlan.com

ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, az ingatlan.com tele van ingatlanos hirdetéssel, akik alapból rá dobnak pénzt, 450 ezer alatt normalisat nem is találok a belvárosban
ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9: Mi a "normális", részletezed nekem?

Én 370-re áraztam be, a kategóriában 380 volt múlt héten az ár teteje hosszú távra, a többihez áraztam. De nálam középtávra ez az ár, 4 hónaptól.

ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!