Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest albérlet?

Budapest albérlet?

Figyelt kérdés
Hol érdemes nézni albikat? Aki már végigjárta ezt az utat mit tanácsol? Hol vannak jó áron kiadó lakások, mi számít jó lakásnak mi az a környék amit érdemes kerülni pl. Belváros külváros egyaránt szóbajöhet csak kocsival tudjak parkolni anékül hogy bántanák.

ápr. 4. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hat konkrétan 390-ért sikerült csótànytanyát megtekintenem. Azonkívül volt egy 400-ért, ahol olyan szag volt, mint néhai mamámnál a Kádár kockában, ahol sose volt szellőztetve. Ezenkívül néztem egyet 330-ért, ahol konkrétan a plafon szét volt repedve körbe, az ablakok szét rohadt ezer éves fakerettel, stb. Az egyetlen normális, tényleg szép lakás 360 volt, de földszinti, utcai és előtte megy el a villamos. Természetesen tele firkálták a házat a hülye graffitisek, meg hat zajos
ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11: De nyilván vannak paraméterek, amiket beállítasz. Mik ezek?

Meg ugye fotó is van, mért mész oda el, ahol elhanyagolt a lakás?

Itt van két hirdető a GYIK-en, 200-ért se megy el nekik.

Mennyi időre kellene?

ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Képen teljesen rendben volt a lakás, ingatlanos is azt írta, hogy felújított.

1-2 évre lenne a cél. Ha nagyobb, az azért lenne jó mert akkor home officeban tudnánk tovább dolgozni, ez esetben két háló, két WC lenne ideális. Így 350 körül nézegetem, V kerület, I, II Szél Kálmán tér és Belső-Ferencvárosban. Ha kisebb, akkor home office kilőve, ami nem gond, de akkor 250 alatt legyen.

ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13: 2 főre, és mindketten home office-ban?


A lokáció milyen megfontolásból ez? A Belső-Ferencváros és V. ker. elég messzi van a Széll Kálmán tértől...:))


Belinkeled a találati halmazt? Szerintem valamit fölöslegesen leszűkítesz, rengeteg pöpec lakásnak kellene kijönnie.

Lift, erkély, tájolás, stb...

ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13: Ja, a csótányok!

A Duna mellett szeretnek!!!

A Belső-Ferencváros és V. ker. a Duna mellett felejtős akkor!!

Patkány is van.

Közvetlenül a Kálvin térnél és Dunától távolabb már jó!


Meg még lakótelepi beton házban, ahol van szemétledobó, ott is, a nyári forróság és a szemétledobóban végighúzódó ételmaradékok miatt. Van, ahol lezárták a szemétledobót, nagyon okosan. Régebben, amikor még nem szubtrópusi éghajlat Budapest, ez nem volt gond.


Esetleg még ahol étterem van, főleg gyorsétterem, azok a házak is lehetnek kártevősek!

ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13: Nálam egy hölgy lakott 2 évig home office-ban, 1 szoba hall, és ő a hallban rendezte be a home office-t. De mivel nagyon napos a lakás, szerintem néha az ablakhoz ült dolgozni is.:)

Szóval az enyém nagyon jó erre, de lehetséges, hogy 2 főnek, ha mindkettő otthon dolgozik, és nem abban a szobában akarnak dolgozni, ahol alszanak is, akkor nem.

ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más szobában dolgoznánk, illetve azért ezeket néztem, hogy a gyereknek közel legyen a gimi. 3-an vagyunk egyébként.
ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!