Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lenne jelentkező szobatársnak...

Lenne jelentkező szobatársnak az alábbi körülményekkel?

Figyelt kérdés
Még nem teljesen publikusak a történtek, ezért nem szeretnék sok személyes infót megadni magamról. Szakítás után vagyok, és Budapesten, jó környéken egy egyszobás lakásba keresnék magam mellé bérlőt két cicával. A költségek felét kellene állnia természetesen. Fiatal nő vagyok, ezért elsősorban én is azt keresek magam mellé, de nem zavar az sem, ha idősebb.

ápr. 2. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy szobába 2 lakó meg még 2 macska is? Bolond-e vagy?
ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért is? :) Nem pici a szoba, egy átlagos méretű lakás, és évekig kényelmesen éltünk így, annyi a különbség, hogy nem egy párról lenne szó. Ha számodra nem megfelelő, megengedheted magadnak a teljes lakást, örülök neki,de a sértegetéseid tartsd meg magadnak, és ne itt éld ki ismeretleneken a feszültséged, kérlek.
ápr. 2. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog egyszobásba menni sajnos. Max ha extra olcsón adod.

Pont elég az a különbség hogy nem pár hanem két idegen. Meg két külön ággyal se jó. Idegennek nem akar senki teljesen a napi ritmusához igazodni. Szo szerint egyszerre kene kelni, fekudni mert minden ebreszti a masikat.

Nem veletlen mennek ketten lakotarsak minimum 2 szobasba

ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz
ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koliban még több emberrel is osztoznak ugyanazon a szobán évekig, fürdőszobán és konyhán meg sok emberrel. Persze az olcsóbb, de nehéz bejutni is. Elég nehéz manapság egyedül boldogulni,akár egyetemista, akár dolgozó (vagy mindkettő) az ember. Ha esetleg van valaki, akinek ez is megfelel, akkor örülök, ha nem, akkor én is más megoldást keresek. De az esélyt meg kell adni mindennek. Jobban jön ki árban, ha ennek a felét fizeti valaki, mint szobát vesz ki (azt is nézegettem). Nyilván, nekem sem ez az álmom, de a szükség nagy úr.
ápr. 2. 13:24
 6/12 anonim válasza:
74%
Ne hallgass rájuk, rengetegen laknak szobatárssal albiban a mai napig, de főleg egyetemisták, nem dolgozó felnőttek, és ami a hátránya, hogy nagy lesz a fluktuáció. Tehát úgy nem tudsz kiadni, hogy 1 éves szerződéssel, mert nem tudhatod, hogy neked jó lesz-e vele egy szobában, vagy veled egy szobában neki. A 2 macska inkább problémás, persze vannak cicás emberek, de ekkora tér így elég pici lesz. ÉS nem, szobatárssal lakni sosem lesz olyan felszabadult, király dolog, mint a pároddal. De igen, az anyagi helyzet nagy úr. Én sajnos azt sem bírtam, amikor hárman laktunk albérletben, állandó volt a feszültség, az egyik hármasban azért mert egy csaj folyton felhozta a pasiját és nem takarított, a másik hármasban azért, mert kipécéztek az introvertált természetem miatt, nekem ugyanis nem volt kedvem minden este trécselni a másik két lánnyal akik legjobb barátnők voltak és nem is értettem, miért akartak bevonni harmadik keréknek. XD
ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó áron mindenre van jelentkező.

De próbáld meg elszeparálni egy külön lakrészt, legalább fuggönnyel, hogy ne zavarjátok egymást.

Vannak fb csoportok egyetemistáknak, ahol ki lehet adni.

ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem érdekelne, de én is magam mellé keresnék nőt, és nem én akarok máshová menni! :D
ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

#5

Havi 40 ezerert

ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kell leszólni a kérdezőt. Fiatalok kollégium helyett, vagy kollégiumból kikerülve simán örülhetnek egy ilyen albérletnek.


Én magam is laktam így pár évig egyetem alatt, igaz azzal akivel koliban is együtt laktunk. Egyik oldalról persze, nagy lemondás.


Másik oldalról kollégiumban 3-4-en voltunk ugyanakkora alapterületen és egy szintnyi emberrel volt közös a fürdő, mosdó, mosógép.


Plusz ez kellett ahhoz, hogy tudjak lakás önerőre gyűjteni.

ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!