Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ezt miért írjak bele?

Ezt miért írjak bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokszor látom hogy egy hirdetésben oda van írva hogy iskola, óvoda, bölcsi X perc sétára van, lejjebb mész és óriási betűkkel oda van írva hogy gyerekeseknek nem kiadó.

Ennek mégis mi értelme van így? Valaki segítsen megèrteni, mert évek óta nem jövök rá 🤣

Köszönöm szépen a válaszokat.


máj. 21. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátha iskolában vagy óvodában szeretnél dolgozni :D


Egyébkent ezek olyan sablon mondatok amit mindenhova odaírnak, hasonlóképpen mint az álláshirdetéseknél “motivált kollégát keresünk fiatalos csapatunkba”

máj. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt imádom, amikor még a kutyát is kizárják...
máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
# nem imadni kell hanem megerteni
máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Van aki irritál a gyerek zsivaj,lehet ez miatt.
máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy látom, nem értitek. A kérdező nem azt furcsálja, hogy nem kiadó gyerekeseknek, hanem hogy miért írja oda, hogy iskola, óvoda van a közelben, ha gyerekeseknek úgysem kiadó. A kettő üti egymást, elvégre nem lehet kefélni is egy jót, meg szűznek is maradni.
máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy elég értelmetlen az óvodát, bölcsődét említeni miközben nem akar gyerekes albérlőt valaki.
máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt el tudom képzelni, hogy idővel az albérlő rájön, hogy rohadtul élhetetlen az albérlet a közeli iskola/óvoda miatt. Olyankor mondhatja a tulaj, hogy "én szóltam".
máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7! Lehet azért írjak akkor bele mert zsivaj van? De hát mégis. Sokszor azzal kezdik hogy iskola ovi a közelben, vedono 2 percre stb stb, aztán nagy betűkkel hogy nem kiadó gyerekkel. Szerencsére nem érint, de mégis érthetetlen számomra.
máj. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!