Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol érdemes lakni Budapesten?...

Hol érdemes lakni Budapesten? Belvárosban szeretnék - inkább a budai oldalon, legyen közel metró / villamos, és zöld (es) övezet legyen. Albélretet kell kivennem hamarosan, és nehéz döntés.

Figyelt kérdés
Alapvetően kevesebb a zöld a pesti oldalon (belvásorban értve) - legalább is így figyeltem meg. A múltkor felfedeztem egy nagyon jó lakást a Hattyú utcában a Moszkva tértől nem messze, csak kiadták. Nekem valami ilysemi kellene. Jó ha van a közelben nagyobb bolt / sportolási lehetőség is. Ja és a környék legyen biztonságos. Ötletek?

2012. ápr. 12. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én érden lakom, utáltam pestet. a párom kőbányai, az euro parknál lakik. nagyon megszerettem azt a részt ajánlom neked is, igaz nem buda, de zöld, csendes és tiszta
2012. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy nem a szívem csücske összeségében Budapest - az emberek tudnak bunkók lenni. Viszont szeretek pörögni, szeretem ha "zajik" körülöttem az élet. Ezért mennék vissza. Köszi a tippet!
2012. ápr. 12. 13:53
 3/4 Kerria ***** válasza:
92%

Én is inkább a külterületi részeket javasolnám, a Köki (Kőbánya-Kispest)környékén keresnék a helyedben albérletet, mert ott a metró végállomása, 20 perc alatt benn vagy a városban, viszont tiszta, csendes környék.


Most nyílt ott a Köki terminál bevásárlóközpont, benne sportolási lehetőséggel, vagy közel van hozzá a népliget, ahová szintén könnyen ki lehet jutni.


Ja, és szerintem olcsóbbak is itt az albérletek, mint benn a városban!

2012. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Batthány tér Moszkva tér
2016. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!