Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Számotokra mennyire fontos a párotok, és saját múltatok, valamint ez mennyire befolyásolja a jelenlegi kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Mennyire veszítek figyelembe az esetleges régi rossz tapasztalatokat a jelenlegi kapcsolatban. Ha igen, hogy kezelitek és, hogy kezelitek a párotok rossz tapasztalatait? Szakadt-e meg már ilyen miatt párkapcsolatotok?
2011. nov. 20. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy felhasználom a múlt tapasztalatait és igyekszem elkerülni azokat a helyzeteket és hibákat. A párom rossz tapasztalatai pedig rá tartoznak, én azt nem kezelem és nem is tudnám kezelni. Azt neki kell magában elrendezni és levonni a tanulságokat.


25 N

2011. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a mi kapcsolatunk kicsit nehezen indult a párom múlja miatt...Több felől hallottam, közte Tőle is, hogy az előző kapcsolatában elég sűrűn megcsalta a csajszit...(meg volt rá az "oka" /nem kapta meg azt ami kielégíti a szükségleteit/, és csak az utolsó évben, de nem is ez a lényeg, hanem az hogy megcsalta...) és nekem így nehéz volt az első pár hónap hogy ezt mind tudtam, és mindig attól rettegtem hogy vajon velem is ezt csinálja, vagy megfogja e csinálni...Minden erőmmel azon voltam hogy bizalmat fektessek a kapcsolatba, de nagyon nehéz volt, de végül sikerült. Persze elmondtam neki a félelmemet és megnyugtatott hogy nincs mitől félnem, hisz engem nem csak hogy szeret, hanem szerelmes is belém, és teljesen ellentéte vagyok annak a csajnak...ez megnyugtatott, most hogy már több éve együtt vagyunk már tudom hogy nem hazudott...:)

De többször elgondolkoztam rajta, hogy muszáj volt e megtudnom hogy milyen volt vagy sem...de nekem fontos, hogy tudjam hogy milyen volt előttem, és milyen lett mellettem. Ő is tud rólam mindent a múltamból. Szerintem ez korrekt.

És büszkén kijelenthetem, hogy így hogy tudom milyen volt, mellettem az évek folyamán 180 fokot fordult, persze pozitív irányban :)


L21

2011. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit más szemszögből: A rossz tapasztalatok miatt döntöttetek már rosszul egy új kapcsolatban? Esetleg szakadt már meg ez miatt párkapcsolatotok?

Ha valakivel valami ügyben rossz emlékeitek vannak, és az új kapcsolatba a párod hasonlót kér, akkor régi tapasztalat alapján döntötök, vagy rákérdeztek a párotoknál, mit is szeretne pontosan? Pl.: össze költöztél valamikor az egyik pároddal, de ő csak anyagilag kihasznált, az új párod azt szeretné, hogy többet légy vele, esetleg aludj nála, akkor a régi tapasztalatból indulsz ki, vagy érdeklődsz mit is szeretne pontosan.

2011. nov. 20. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valakinél érzékelem, hogy ugyanazt a hibát fogom elkövetni vagy rajta érzem ugyanezt, akkor megbeszélem vele.
2011. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!