Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom dont helyettem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom dont helyettem minden fontos dologban, lassan már saját dontéseket sem hagy hozni. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyok egyutt a párommal, eddig jol megvoltunk, foleg annak koszonhetoen, hogy mindig igazat adtam neki mert nem akartam annyit veszekedni. Csak már kezdem nagyon unni, hogy ugy viselkedik velem mint ha a fonokom lenne, és ha probalok errol beszélni vele, felduhodik és aztán ugy érvel, hogy a végén még én érzem magam hibásnak. Pedig régen soha nem hagytam volna, hogy valaki így irányítson. Elnyomva érzem magam, mit tegyek? szakítsak?
2012. jan. 21. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szakíts.

gondolkozz nagyban. ha ez így megy tovább erősen önértékelési problémáid lesznek, valamint képtelen leszel bármiben is dönteni.

rövid távon fájni fog a szakítás, de egy életre jól teszed, ha megteszed

2012. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tud valamivel kényszeríteni a dühöngésén kívül?
2012. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg mindig ugy kiforgassa a szavaimat, hogy neki legyen igaza, és ha kimegyunk szorakozni mindig az o barátaival megyunk és hát ok is a pártját fogják, néha még el is hittem hogy bennem van a hiba..
2012. jan. 21. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Talán attól észhez tér! Neki egy kutya kell vagy egy alattvaló és nem barátnő!
2012. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Bár nem hsizem hogy képes leszel rá, ha ilyen jól irányít téged, könnyen lehet, hogy elmagyarázza neked, hogy nincs igazad, minden a te hibád, és meggondolod magad.

A végén mag majd te kérsz majd bocsánatot.

De ha képes vagy rá:szakíts.

Legjobb ha megszakítod a kapcsolatot is vele, mert a hatása alatt vagy.

2012. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is igy voltam a baratommal! Ne hagyd magad mond lekozelebb, hogy NEM meg ha fel is duhodik, hagyd csak, hogy lassa, hogy te is vagy valaki es vagy megszokja vagy elmegy o megis mondhatod neki nyugodtan.


31 L

2012. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!