Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiadó lakásnál mi az, amit a...

Kiadó lakásnál mi az, amit a "bútorozott", illetve a "nem bútorozott" mindenképpen tartalmaz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 13:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sztem a bútorozottba mindenképpen benne vannak a legszükségesebbek: ágy, asztal, szekrény. talán még egy kicsit több is, de ezek szoktak lenni.
2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És bútorozatlanban mit szokás "otthagyni"?
2011. aug. 29. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
konyhába tüzhely szobákba fütőberendezés fürdőben kád mosdó WC kagyló
2011. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azon gondolkozom, hogy a fregolit itt hagyjam-e, meg pl. a konyhában a hűtőgépet, illetve én nagyon szeretem a fűszertartónkat, de a csempébe van belefúrva, ha kiszedjük, igen csak ronda maradna a helye...

2011. aug. 29. 13:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom: általánosságban a bútorozott az, ahol a tulaj az ócska ütött-kopott vackait otthagyja, hogy többet kérhessen. A bútorozatlanban szokott lenni tűzhely, konyhabútor, ezen felül van olyan kategória, hogy gépesített, ami jelenthet mosógépet és frigót. De a megfogalmazás azon múlik, hogy az ingatlanos vagy a tulaj mennyire akar hülyíteni, szóval mindig kérdezz rá mindenre tételesen. És mindenképpen nézz körül nagyon alaposan, mielőtt aláírsz bármit is.
2011. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja hogy te adod ki? Akkor bocsesz... :)) Előző kommentem sztornó. :D
2011. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

No igen, elvileg arra gondoltunk, hogy mosógépet is illene hagyni, meg hűtőt is.

De bútorok nem lesznek, mert azokat vinnünk kell tovább, nem lesz pénzünk újakra (meg szeretjük is, amik vannak).


Csak ezt nem tudom, hogy akkor ha meghirdetem, "milyen néven" hirdessem, esetleg "gépesítettnek"? :o)

Vagy az is normális, ha se hűtő, se mosógép nincs benne? A tűzhely mindenképpen marad, hiszen az a konyhabútor része...

2011. aug. 29. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Változó, van aki hűtő-, mosógépeset keres, és van aki teljesen üreset, mert van neki mindkettő. Legjobb, ha beírod, hogy üres, de igény szerint mosógép és hűtő is van. És majd kiderül, kell-e nekik.
2011. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hú köszi, ez jó ötlet!

Hűtőt szívesen hagynánk, mert bár kifogástalanul működik egyelőre, nem a legújabb darab, mosógépet pedig konkrétan vennünk kellene, szívesen vinném a meglevőt.


Még annyit kérdeznék, hogy árban szoktak ilyesmit beszámítani?

Mi amúgy nem nyerészkedni szeretnénk, inkább az a fontos, hogy hosszú távra megbízható embereket keresünk, és hogy a bérleti díjból annyit tudjunk félre tenni, hogy a lakásban esedékes kisebb felújításokat lehessen végezni később.

2011. aug. 29. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy nem igazán, inkább a négyzetméter, erkély van-e, a környék ami számít az árnál. Meg hogy mennyire esik messze a közlekedési vonalaktól, (bár ez csalóka, mert ha forgalmas, azért drága, ha csendes, akkor azért.) Szóval az ilyen gépekért nem szokott felár lenni.
2011. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!