Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten albérlet?

Budapesten albérlet?

Figyelt kérdés
Fent tud tartani szerintetek két diák szülői segítség nélkül egy albérletet Budapesten? Nincsenek nagy igényeink, minél olcsóbb legyen és lehetőleg ne a gettó közepén. Természetesen plusz kaja, utazás, stb. Körülbelül mekkora összegből jön ki az egy havi megélhetés Budapesten?

2012. aug. 12. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
40körül albi, 30-40 körül a rezsi, télen 45 kb., kaja 40-50
2012. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diákmunkával szerintem esélytelen. Viszont, ha négyen költöztök egy két szobásba, akkor már simán lehet, és még nem is kell hónapról-hónapra élnetek.

Nálunk a lakbér rezsivel (benne a net+tv) 85-100 ezer forint. Kajára elég sokat költünk, fejenként 30 ezerre jön ki egy hónap, és még így sem táplálkozunk kimondottan egészségesen.

Mellette mindig akadnak váratlan kiadások (fénymásolás, jegyzetek, egy-két új ruha, bérlet..)

Én ösztöndíjjal és alkalmi diákmunkával 50 ezret keresek, de a szüleimnek még így is ki kell segíteniük 15-20 ezer forinttal havonta.

2012. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újépítésű lakásban kijöhet, ha olcsón sikerül kivenni. A rezsi télen se több 20 ezer ft-nál, plusz 6-7 ezer ft tv+internet. A kaja ára nagyban függ attól, hogy otthonról mennyi kaját visznek otthonról, pl egy ismerősöm hetente hazajár, így kajára szinte semmit nem költ. Én ha nem megyek haza sokáig, 20 ezer alatt meg tudom oldani, de az néha már nevezhető éhezésnek.
2012. aug. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Diákszállóról mennyit tudtok?
2012. aug. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!