Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet keresünk, bevalljuk...

Albérletet keresünk, bevalljuk, hogy a férjem dohányzik?

Figyelt kérdés
Nem gyujtana rá benn,már csak rám való tekinettelsem,(én nem dohányzom)ezért mindenképp erkélyes lakást keresnénk,de félek nem hinnék el.Ahol most lakunk ott nem érdekelte a tulajt a dohányzás,de egyszer sem gyujtott rá benn(3 év alatt),csak félek,ha megmondjuk akkor rögtön ránk csapják a telefont,ha meg nem,és a szomszéd néni meglátja az erkényen cigizni akkor meg abból lesz a baj...

2013. jan. 14. 15:26
1 2
 1/12 poet1 ***** válasza:
100%
Jobb az egyenesség,mert így csak paráznátok,h mikor látják meg. Akkor pedig lakóköri pletykabotrány. Túl rizikós. Találtok majd olyat,ahol a tulaj is rágyújt.
2013. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát,eddig amiket nézegettem hirdetéseket,és tetszett volna,mindenhol ki van írva,hogy nemdohányzóknak...És volt,hogy felhívtam ilyet,mondtam csak a férjem dohányzik és nem gyujtana rá bent,közölte velem nem hiszi el,mert télen 1-1x biztos...
2013. jan. 14. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor célszerű elmondani amikor megnézitek a lakást, mert ha így ránézésre jó benyomást keltetek a tulaj szemében nem hinném hogy egy ilyen kis dolog miatt balhézna.

Mi amikor a barátnőmmel kerestünk lakásokat 10-ből 9 tulaj letojta sőt volt olyan hely ahol megkérdezte hogy dohányzunk-e és mondta hogy igen és megkínált cigivel is a lakásban amikor kicsit beszélgettünk a részletekről.

Ahol most lakunk dohányozhatunk bent tulajt nem érdekli.

2013. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Azt kell mondani hogy nem dohányzó.Ahhoz meg hogy az erkélyen fog rágyujtani ahhoz meg semmi köze se nincs.
2013. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,igen én is gondoltam rá,csak attól tartok,hogy kiderül az erkélyen cigizik,akkor ránkfogja a tulaj,hogy biztos benn,is,vagy a szomszéd elkezd óbégatni,hogy bemegy a füst a lakásába,és meghergeli a tulajt...
2013. jan. 14. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 2 albérletben laktunk és sehol sem kérdezték,hogy dohányzik-e valaki.

Az egyik helyen nem volt erkély,így a párom a ház előtt dohányzott,ahol most vagyunk ott meg az erkélyen teszi,a lakásba nem jut be a füst.

2013. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"vagy a szomszéd elkezd óbégatni,hogy bemegy a füst a lakásába,és meghergeli a tulajt..."


Ilyen erővel akkor a ház előtt sem cigizhetne,ha kivennétek a lakását,mert az is zavarhatja a szomszédot!

Nem kell ennyire túl reagálni egy albérletet.

A szomszédok nem fognak azzal foglalkozni,hogy ti mit csináltok és nem tesznek jelentést a tulajnak,egészen addig míg nem zajongtok képtelen időpontokban-de azt hiszem ilyenkor érthető is.Előző voltam egyébként.

2013. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát...Lehet túlparázom?

De a legtöbb helyn kb 3 felkáltójellel nagybetővel van,hogy nemdohányzóknak.

Az erkélyről meg annyit itt is van számtalan kérdés,hogy feljelenthetem-e a szomszédot mert dohányzik az erkélyen és bejön a füst...:-(

2013. jan. 15. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ha a szmog mén be a lakásba akkor kit kell feljelenteni?
2013. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A BKK-t :-(
2013. jan. 15. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!