Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mivel lehet egy kisméretű...

Mivel lehet egy kisméretű emeleti szobát legolcsóbban fűteni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lehetőségek fel lennének sorolva,tudnék miből választani .Mi volt ,vagy van a lakás többi részében ?
2013. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gázkonvektor, illetve hagyományos tüzelés van még a házban, de ezeket nem lehet bekötni, mert messze van, illetve nincs kémény.


Valami hordozható megoldás kellene ami nem fogyaszt sokat.

2013. febr. 13. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nincs sok lehetőség. A legkényelmesebb a villany, de az enyhén szólva nem olcsó. Gázpalackról működő fűtés jöhet még szóba, az valamivel gazdaságosabb (közel sem annyira, mint a vezetékes gáz, természetesen), a hátrányait, veszélyeit, tudom is én miket valaki biztos jobban ki tudja fejteni, mint én.

Ami még eszembe juthatna, az nem érdemes megfontolásra (nekünk egyszer lesz etanolkandallónk mint poén és másodlagos fűtés :D Kémény nálunk sincs, de egész rendesen szigetelt a ház nagy része.)

2013. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha emeleti, akkor nem kell nagy kémény, lehet kapni fémből készültet. OK, nem olcsó beruházás, 15e körül van métere.

Aztán egy legolcsóbb kiskályha befűti, néhány kiló fával.

2013. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!