Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani bérelhető,...

Tudnátok mondani bérelhető, kisméretű raktár helyiségeket?

Figyelt kérdés

Ajánljatok bérelhető kisméretű raktár helyiségeket. Hasonlót, mint a selfstore.hu-t. Kis méret alatt a 0,5-1 és 2 négyzetmétereseket értem...

Vagy nagyobb csomagmegőrző is lehet amit hosszabb távra is ki lehet bérelni.

Vidék is szóba jöhet, nem csak Budapest.



2013. jan. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem bérelsz garázst vagy pincét? Abból van bőven mindenhol.
2013. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Legalább 1 évre kellene és nincs szükségem 1m2-nél nagyobb helyre...szóval fizetnék a semmiért.

Kaptam tőlük árajánlatot, de a vicc kategóriát súrolja szerintem, esetleg ha a 2/3-da, fele lenne azt mondanám hogy ok. Amennyit mondtak árra már abból egy közepes pincét is lehetne bérelni.

Egyébként mutass pincét 1000-2000-3000 Ft-ért/hó.

2013. jan. 10. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
euroministorage.hu
2013. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
SelfStore azért kerül jóval többe mint egy pince mert biztonságtechnikailag felszereltek. Riasztó, kamera, poroltó + száraz rágcsálómentes helyiséget kapsz a pénzedért, ez a különbség.
2021. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!