Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet Pesten, de így hogyan?

Albérlet Pesten, de így hogyan?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek Pesten, neten sok hirdetést láttam már, és fel is hívtuk őket, de nagyrészük ingatlanos volt, aki csak úgy hajlandó adatot kiadni ha fizetünk 6ezer ft-ot..Nem sajnálnám érte a pénzt, de ennek lehet hinni? Ha mégis cslás hogy lehet rendes albit találni, nem kamut? Segítsetek légyszi.

2013. febr. 23. 20:24
1 2
 1/12 zabmester ***** válasza:
50%
Nem is az, hogy ezek kamuk lennének, viszont az, hogy fizetsz az ingatlanosnak, még egyáltalán nem garancia arra, hogy ki is adják neked a lakást, vagy hogy egyáltalán te ki akarod majd venni, miután láttad személyesen, mert lehet, hogy úgy már nem is tetszik, így viszont kidobott pénz.
2013. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az meg a másik..De tényleg az már kiakasztó, hogy összeírtunk egy csomó szóbajöhető helyet hvjuk, nem veszik fel, majd ha nagy kegyesen vki bejelentkezik az ingatlanos...Vagy én vagyok ennyire szerencsétlen?
2013. febr. 23. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt véletlenül tudom, hogy nem ingatlanos hanem tulaj árulja:

[link]

2013. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de én csak egy szobát szeretnék :)
2013. febr. 23. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
vagyis nem árulja, hanem hirdeti :)
2013. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hátha találsz az oldalon többet. Azok általában oda is írják, hogy nem kérnek ingatlanos segítséget.
2013. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de akkor nem komoly ingatlanosnál nézelődtél. amelyik normális, és hivatalosan dolgozik, az csak a tulajtól kérhet pénzt.

szobát inkább apróhirdetésben, célzott oldalakon keress, az ügynökök csak egész lakásokkal foglalkoznak.

2013. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol tőled pénzt kérnek, azt felejtsd el! Csak le akarnak húzni.
2013. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy mi van mostanában, de tênyleg nagyon nehéz kiadó szobát találni pesten :-S
2013. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendes ingatlanos ingyen mutatja meg a lakást, ezért fizet neki a lakás tulajdonosa.

Én már bedőltem ennek, kifizettem hatezer forintot, kaptam egy listát kiadó lakásokról, felhívtam őket, és kiderült hogy hamis adatokat adtak meg. Csalók.

A lakások megmutatása mindig díjmentes.

2013. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!