Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy albérlet...

Mennyibe kerülne egy albérlet pesten?

Figyelt kérdés
Barátaimmal 3an mennék BME-re és arra gondoltunk hogy kolesz helyett albérletben kéne élni de nem tudjuk mennyibe kerülne. Legjobb egy másfél szobás lakás lenne de egy sima egy szobás is elég. Melyik mennyi lenne kb? Nem full extrásra gondoltunk de nem is egy úgymond "putrira". Olyanba ahol kényelmesen lehet élni heti 5 napot esetleg 2 hetet. Mennyibe kerülne egy ilyen és mennyi lehet a rezsi három emberre? (nem pocsékolósan hanem úgymond spórolósan csak annyit amennyi a mindennapi élethez kell)
2012. febr. 21. 19:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy ha lehet közel az egyetemhez max fél óra utazással.
2012. febr. 21. 19:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a szobakonyha havi 45 ezer a bérlés, a rezsi 30-40 ezer.
2012. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetro ***** válasza:
szerintem 3an egy szobában nem lehet kényelmesen élni... főleg nem három egyetemista srácnak, akik gondolom nem járnak egymással... a másfél szoba már esetleg. egy másfél szobás lakás, ami nem putri, legalább 60ezer havonta. bár lehet a külvárosban találtok olcsóbban. rezsi még kb havi 30 átlagban.
2012. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát mondjuk lehet nem ártana bár mindannyian testvérekkel nőttünk fel (mi pont 3an voltunk egy szobába) ők ketten voltak csak. Ha úgy mond elég nagy a szoba akkor végül is meglehet lenni de amúgy mi is inkább a másfél szobás felé hajlunk de nem is akarunk sokat rákölteni. Szóval úgy nagyjából egy normális lakás 90 körül jön ki albérlet+rezsi? és gondolom plusz még amit ennénk?
2012. febr. 21. 19:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a BGF főiskola mellett (alig 5 percre) van egy másfélszobás kis lakásom.Én 25 ezerért adtam ki + a rezsi költség (ami télen-nyáron egyforma,mert el van osztva a fűtési díj és olyan 20-25 szokott lenni.)
2012. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetro ***** válasza:

de szerintem a 90 az az alja. ha alacsony a rezsi, ha olcsón találtok lakást.

az egy szoba azért rossz ötlet, mert nem lesz helyetek hova elvonulni.

ha valamelyiktek, egy esti buli után felrángat valami félig öntudatlan 19éves bölcsészlányt, abban a többieknek nem lesz móka... habár lehet vagytok annyira jóban... :D

2012. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tetro ***** válasza:
melyik BGF mellett adtál ki másfél szobás lakást 25ért? :()
2012. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 19:39

A XVI.kerület Diósy Lajos utcai BGF-nél van a kis lakásom..Szembe a kollégiummal.

2012. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tetro ***** válasza:
a barátnőm két éve bérelt ott egy másfél szobás panel lakást. az akkor 40ezer volt. a 25 nagyon nagyon kevésnek tűnik
2012. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy 25 kevés.Tavaly adtam ki ennyiért,de nem azért mert pénzt akarta keresni hanem mert külföldre mentem,és nem akartam,hogy üresen álljon.2 diáklány jött,akik cserébe hogy olcsón adom ki,gondozták a virágaimat..Idén ha kiadtam volna,már nem ennyit kérnék hanem 30 vagy 40 ezret..
2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!