Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet Pesten, de így hogyan?

Albérlet Pesten, de így hogyan?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek Pesten, neten sok hirdetést láttam már, és fel is hívtuk őket, de nagyrészük ingatlanos volt, aki csak úgy hajlandó adatot kiadni ha fizetünk 6ezer ft-ot..Nem sajnálnám érte a pénzt, de ennek lehet hinni? Ha mégis cslás hogy lehet rendes albit találni, nem kamut? Segítsetek légyszi.

2013. febr. 23. 20:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az a legjobb,ha keresőhírdetést adsz fel! Az ingatlanosokkal vigyázz! A hírdetések 98% az övék, megtetszik valami felhívod és közli,hogy azt már kiadták,de van másik...bla,bla..Mi 1 évig kerestünk albérletet és egy fénykép nélküli frissen felrakottra lecsaptunk pár percen belűl,családi ház 2 szoba,udvar 55ért. Pénzt viszem elsején,nem is zavarnak,egyszer voltak itt fél éve.
2013. febr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kiad-lak ***** válasza:

Ennél könnyebb kérdés még nem is volt itt.

Aki ingatlanközvetítőnek adva ki magát egy A4-es papírért akar elvenni tőled 6000 Ft-ot az egy köztörvényes csaló.


Hol lehet rendes albit találni? Valódi közvetítő segítségével biztosan. Van pl. egy szervezetünk a Magyar ingatlanközvetítők és Értékbecslők Szakmai Szervezete MIÉSZ-nek rövidítjük. Van egy névjegyzékünk ahol leellenőrizheted a közvetítőt: [link]

Engem a Kiss Attila név alatt találsz meg.

A szervezetben 220 tagnak tudom körlevélben kiküldeni milyen albérletet szeretnél. A Facebook-on is van szakmai csoport itt szintén megoszthatom a keresést.

Sőt az itteni nevemen megtalálsz a Facebook-on is, ott is ott is fel tudom tenni mit keresünk.

Ha arra jársz tolsz egy lájkot? :)

2013. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!