Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miert dragabb a berlese...

Miert dragabb a berlese mindenhol egy mini garzonlakas (36nm2) mint egy 2 szobas 56 nm2-es panellakas?

Figyelt kérdés
Kerlek ne nezzetek hulyenek a kerdes miatt, csak teljesen le vagyok dobbenve. Direkt kis garzonlakasokat nezegettem mert szeretnek berelni egyet, de dragabb a berleti dija mint a 2-3 szobas panellakasoknak.. 70-80 e ft havonta+rezsi.. a 2 szobas panellakas meg 40-50 max 60 e + rezsi havonta, csak erdekelne van-e ra konkret valasz:D

2013. ápr. 27. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
panelnál sok a rezsi! közös költség (nekünk 8000), távhő (nekünk 17 000)... ha újra kellene albérletet választanom, egy garzonba mennék! :)
2013. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
70-80e + rezsi egy garzon? Biztos van ennyiért is, de azért nem ez a jellemző. Milyen környéken nézted?
2013. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A rezsi miatt, minél kisebb a lakás, annál kevesebb a rezsije, bár mivel drágábban is adják ki, ezért kb ugyanott van az ember néha... Mondjuk egy 2-3 szobás panel távfűtése az elég kemény szokott lenni (ha nem szabályozható).

Az enyém most 27nm, nyáron a rezsi 15ezer, télen 25-27ezer távfűtéssel. Persze a bérleti díja 45ezer és még nem is a legdrágább. De laktam két szobás panelben is, amit szintén 45-ért adtak ki, a rezsije meg volt szintén 45ezer. Mondjuk ott már szóba jöhet lakótárs is.

2013. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!