Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik budapesti kerületek...

Melyik budapesti kerületek jöhetnek szóba szerintetek?

Figyelt kérdés

Fő szempont nálam az lenne, hogy jó legyen a közbiztonság, ha van egyáltalán ilyen, ha nincs, akkor viszonylag tűrhető...

Vas megyei városból költözök fel Budapestre egyedül, először lakótárssal szeretnék lakni. Munkát akkor fogok keresni mindenképpen, mikor felmegyek, tehát most úgy nem tudok választani, hogy ahhoz legyen minél közelebb...

Melyik kerületek között érdemes szétnézni?


L22


2013. máj. 25. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Otthon kategória
2013. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11. kerületben vannak olcsóbb albérletek, mert sok itt az egyetemista, meg eléggé normális környék.
2013. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy én már nem tanulok.
2013. máj. 25. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a 11 kert akartam mondani!

Mondjuk kinek mi az olcsó,én 60 ért béreltem plussz rezsi télen,legmagasabb 110 volt,pedig füteni alig fütöttem mert közepsö lakas volt,és meleg.

2013. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

még egy voks a 11re :) remélem kiütéssel győzünk :)

lakásokat tudsz nézni az Ingatlan.com-on, azok megbízható hirdetések, vagy menj be egy ingatlanirodába, ahol kivisznek a lakásba és megmutatják. Otthon centrum, Duna House, CDC ingatlan (ezek normálisak)

csak akkor fizess, ha a kezedben a bérleti szerződés, és a fizetnivaló nevezetesen a lakbér és a kaució. közvetítési díjakat, más átcseszéseket ne nyaljál be kérlek szépen, és utána ne ide gyere szentségelni :)

2013. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
1, 2, 11, 12 kerület, illetve 3, 14 és 13 egyes részei, amik normálisabbak, közlekedés szempontjából a 11, 13 és 14-et ajánlom, közbiztonság szempontjából minden kerületnek vannak jobb és rosszabb részei, alapvetően a budai oldal biztonságosabb.
2013. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít, akkor egyértelműen Buda. Gondolom a tűrhető környék alatt főleg cigányokra gondolsz. Ha azért az ára is számít, akkor ajánlom Újpesten Káposztásmegyert. Nekem is nagyon fontos, hogy kevés cigány legyen, és itt kevés van. Inkább családosok, idősek vannak errefelé. Viszont a város 20 percre van.
2013. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!