Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti is utáltok albérletben...

Ti is utáltok albérletben lakni a rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés
Már az is egy rossz vicc, hogy az albérlet téma az Otthon kategóriában szerepel. Albérlet nem egyenlõ Otthon.

2013. jún. 20. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én speciel tök jól elvagyok, igaz jól ki is fogtuk.
2013. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy albérletben éltem mindössze, de szerencsére sikerült annyira jót kifogni, hogy simán az otthonomnak éreztem. Albérleti díjat átutalással fizettük, a csekkek ide jöttek, a tulaj nem jött ellenőrizgetni, hogy befizettük-e, gondolom a felszólító levelet a saját címére kérte, így tudta figyelemmel kísérni, hogy rendben vannak-e a számlák, nem jött ellenőrizgetni a lakást, hogy milyen állapotban van...Négy évig éltünk a lakásban mint albérlők, de szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor találkoztunk a tulajdonossal. Bár az utóbbi évben kicsit az "otthon" érzés elszállt, mikor megemlítette, hogy talán eladja a lakást. Akkor éreztem először, hogy mindössze egy albérletben élek, ami nem az én otthonom, ami nagyon is bizonytalan, nagyon is kiszolgáltatott helyzetet teremt. Viszont szerencsére sikerült nekünk megvennünk.
2013. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zabmester ***** válasza:

Nem utálok, bár persze, volt rossz tapasztalatom, de ott nem is maradtam sokáig.

Amúgy az albérlet miért nem otthon? Én itt lakom, ez az otthonom. Mi abban a vicc, hogy ez a téma ebben a kategóriában van?

2013. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez az első és sztem utolsó albérletem....de nem azért mert rossz...mi jól elvagyunk....azt csinálunk a lakással amit akarunk...nem jár nyakunkra a tulaj és elég korrekt is...nincs okunk panaszra :)

24L

2013. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajunk nincs az albérlettel,a tulaj nem jár a nyakunkra és egyébként nagyon kedvesek,mindent úgy csinálunk,ahogy akarunk.


Szerintem ez hozzáállás kérdése!!!

2013. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a bérlők hazudozásaitól van kiütésem ,,,, ez élet tapasztalat !


:DDDDDDD


Megadjuk , kifizetjük, nem mi voltunk ,ÁÁÁÁ MI NEM OLYANOK VAGYUNK , tisztaság mániások vagyunk ......


Hiánygazdaság :P

2013. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát kicsit kiábrándító amikor az előző lakók tartozásai miatt 2 havonta kikapcsolták az áramot, nemvolt víz a konyhában, nem lehetett lehuzni a wc-t stb.. de első albérlet volt, innen már csak jobb jöhet..
2013. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!