Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Koedukált albérlet? Milyen...

Koedukált albérlet? Milyen pasival együtt lakni egy albérletben? Jó vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok egy szobában, akkor nem gáz, csak beszéljétek meg előre, hogy a fürdőszoba pl közös, és ne hagyjon maga után koszt és rendetlenséget! Amúgy én szeptember óta együtt lakom a barátommal, és szerencsére nagyon rendes, mindenkinek megvan a feladata. Én porszívózok és mosogatok, ő leviszi a szemetet és bevásárol. :)
2010. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Amig egyikötöknek sincs féltékenykedésre hajlamos partnere, addig müködhet, de csak ha mindketten betartjátok a szabályokat.
2010. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működik, egyikünk se a másik esete :)
2010. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy tisztaságmániás, akkor jó. Én elég sok sráccal laktam így, és hiába volt megszabva, hogy ők is takarítanak, az nekem mindig koszos volt utána és mindig újra kellett csinálnom. Eddig 9 sráccal laktam együtt hosszabb-rövidebb ideig, volt, hogy ketten, volt, hogy többen egy lakásban, és ha kilencből egy sem volt elég rendes, akkor az már szerintem jelent valamit...
2010. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja mégegy: ha neked lesz pasid vagy a lakótársadnak barátnője, akkor a közös lakás komoly veszekedéseket szülhet, adott esetben akár rá is veheti a lakótársad a csaj, hogy költözzön el, te meg ott maradsz egyedül a rezsivel. Ezzel az eshetőséggel mindenképp számolj...
2010. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó. Én legalábbis fiú vagyok, de szívesen laknék csajokkal. Általában jól kijövök velük.

Ha normálisak a lakótársak, akkor szerintem semmi gond nem lehet. Ez pedig nem a nemtől függ.

2010. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

laktam együtt 2 pasival...külön szoba,többi közös

1: mosogatót nem ismerték

2:párom kegyetlen féltékeny volt sokáig

3:az egyik fiu barátnője rám volt féltékeny nagyon

2010. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
hát én nem laknék pasival...nem tudnék nyugodtan egy szál bugyiban mászkálni otthon,mert félnék hogy rámmászik! :DDD
2010. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távon nagyon ritka szerintem ahol nem lesz a vége szakitás, inkább lányokat választanék szobatársnak.
2010. jún. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Szerintem ez a rámászás dolog részben csak intelligencia kérdése. Ezt szerintem meg lehet beszélni. Vagy ha a szobatársadnak nemi erőszakra való hajlamai vannak, akkor én az első jelre elhúznék onnan.

A féltékenykedéssel kapcsolatban pedig: ha valaki ennyire nem bízik meg a párjában, annak a kapcsolatnak nem sok jövőt jósolok. Gondolj bele! Az elkövetkezendő 50-60 évben ezek szerint nem mehetsz 3m-mél közelebb ellenkező nemű illetőhöz. Szerelemhez, vagy akár csak szexuális kapcsolathoz, szerintem nem elég csak annyi, hogy két ember össze legyen zárva. Vagy ha igen, ott nagyon nagy bajok vannak. Ez az én véleményem.

2010. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!