Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megtudnék élni ennyi pénzből?...

Megtudnék élni ennyi pénzből? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és kaptam egy főállású munkahelyet,

115 000 Ft bruttó bérem van, ( 75 000 nettó)

műszakolok, egyik héten dél előtt 8 óra, másik héten félután 8 óra, harmadik héten este 8 óra, szóval műszaki pótlékot kis kapok, nem tudom pontosan mennyit kereshetek.

A kérdésem az, hogy egyedül bármilyen kis albérletben megtudnék élni? valami 1 szobás mennyibe kerülhet?

kérlek segítsetek :)


2013. jún. 29. 14:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és 125 nettóból már meglehet ???
2013. jún. 29. 15:06
 12/15 anonim válasza:
Vidéken ennyi pont elég arra hogy ne halj éhen.
2013. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi 170 körül kapunk fizut-ketten, és dévánkozunk, hogy ki tudunk-e jönni egy hónapban albiban. Itt 25 körül van a lakás havonta. Plusz rezsi, telefonszámla, internet(nem kötelező), közös költség, üzemanyag, étel, háztartási dolgok (wc papír és társai)... Érdemes átgondolni!!!
2013. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


75 nettóból éppen-éppen ki lehet hozni valamit, ahogy ezt mondták. Igen, igazad van, PONTOSAN ez Magyarország és nem tehetsz róla, sőt még szuper jó, hogy dolgozol és van munkád.

(Sok tisztességes és intelligens barátom közmunkás/alkalmi munkás/munkanélküli) sajnos kevés a munka...


Nettó 125 az sokkal-sokkal több, mint a nettó 75 uis mindkettőnek hasonló kötelező jellegű költségei vannak (40e kb havonta), ezt ha levonod, kijön, hogy 125-ből durván több jut másra, kajára, ruhára, szórakozásra...

2013. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,


Végül műszakvezető helyettes lettem.


210 bruttót kapok :)


Remélem mindenkinek legalább annyira sikerül mint nekem X)

2013. szept. 22. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!