Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest/albérlet. V-VI-VII....

Budapest/albérlet. V-VI-VII. kerületet nézegetem. VI. kerület Izabella utca/Izabella lakópark biztonságos? Valahol azt olvastam, hogy itt sok a brazil. VII. kerület városligeti fasor jó választás?

Figyelt kérdés
Az V.kerületbe mennék legszívesebben,de ott nehéz találni megfelelő lakást,mert elég drága.Valamivel olcsóbb a másik két kerület,a fent említett két helyen találtam két lakást,de nem szeretnék úgy járni hogy költözés után derül ki hogy egy gettórészbe csöppentem.Gyorsan kellene költöznöm,ezért megköszönném ha valaki az említett két részt jellemezné,vagy kiemelné azokat az utcákat,ahova egyedülálló nőként nem szabad költözni.Más kerület nem jöhet szóba.Előre is köszönöm!
2013. ápr. 11. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az Izabella utca környéke nem olyan rossz. De ha már költözni akarsz, miért nem mész el arra felé amikor van egy kis szabadidőd és nézel körbe? Ha vidéki vagy jelenleg, akkor is megéri előtte feljönni, mert akkor nem lutrizol.

Egyébként ilyen alapon ha csak kerületeket nézünk, bárhol lehetne mondani hogy ne költözz oda, mert mindenhol vannak az általad említett személyek. Finoman fogalmaztam. Nagyvonalakba ha jót akarsz magadnak akkor a VIII-IX.-et kerülöd. Már tisztogatják ezeket a részeket is, de általánosságban még mindig nem az igazi.

2013. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok.Már sokszor voltam fenn,annyi időm volt hogy megnézzem a lakást,és már jönni kellett,mert ismerősöm vitt fel.Ez már eddig is sokba került.Holnap nézem meg ezt a két lakást,nincs már időm.Így vidékről sokkal nehezebb a lakáskeresés mint gondoltam,állandóan felmenni,ha ott lennék,biztos könnyebb lenne.Köszönöm a válaszodat!
2013. ápr. 11. 10:39
 3/3 anonim válasza:
100%
Alsőerdősor u.-ban közel a rózsák teréhez laktam évekig másfél szobás + galériás teljesen berendezett felújított 40-ert volt, egyedül laktam ott, biztonságos volt..
2013. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!