Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok ajánlani két diáklány...

Tudnátok ajánlani két diáklánynak OLCSÓ albérletet Budapesten?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

alberlet.hu-t érdemes nézegetni, és olyan hirdetéseket is felkeresni, amihez nincs kép, mert azért külön fizetni kell és nem mindenki szán rá pénzt. Én kétszer is kép nélküli hirdetésből fogtam ki szuper albérletet.

Kettőtöknek úgy a legolcsóbb, ha egyszobás garzont vesztek ki, vagy ha nagyobb lakást többen. Persze ez kompromisszummal jár. A panellakásokat kerüljétek, és ahol lift van, mert ott mindig sokkal magasabb a közösköltség. Dióhéjban ennyi, bocsánat, ha konkrét ajánlatra lettél volna kíváncsi.

2013. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kiad-lak ***** válasza:
Persze. Rendszeresen van alacsony árú albérlet. Kérdés, hogy neked mi az olcsó. Egy maximum ár megjelölés egyértelműbbé tenné mit keresel. Ill. meddig vagy hajlandó kimenni a belvároshoz képest? Pl. XVIII. ker?
2013. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen engem is érdekelne, de két lány helyett, fiú-lány pár :) De végül is ugyanaz, két személy, csak kicsit intimebb viszonyban. (báár azt nem tudom a kérdésben lévő lányok mennyire vannak közeli viszonyban ugye)



ELSŐ!!! NAGYON nagyon köszi az infóót!! Azt hittem csak igénytelenség miatt nincs fent kép sokaknál az albérlet.hu-n vagy mert annyira gáz a lakás, hogy nem meri mutogatni képen :)) Szóval fizetni kell a hirdetőnek a kép felrakásért? :O Ránéztem felületesen mit ír regisztrációkor ha lakáskiadóként indulnék, mert kíváncsi voltam kell-e fizetni nekik valamit, de azt írta ingyenes. Ezek szerint mégsem?

Na akkor ezentúl nézegetem a kép nélkülieket is! Ezek szerint azok között is található megfelelő. Tényleg nagyon köszi, én eddig nagyon félre voltam tájolva :)))


Áhh, megyek is keresgélni, mert nem lenne jó itt ragadni ebben a mostaniban. Amúgy ha valakinek van konkrét ajánlata Budapesten, akkor írjon nyugodtan akár nekem is, de ne a 100 ezres albérletekkel, mert csak az olcsó érdekel. (jelenleg 65-70e körül fizetünk, egyszer volt télen 80 körül - de ebben bérleti díj, közös költség, víz, gáz, villany, szóval rezsi, minden benne van)

2013. júl. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsót akarsz és nem lepukkantat, akkor sztem garzon lakásokat keress. Mást olcsón nem igazán lehet találni. Persze ha megnézed különböző oldalakon, akkor van egy csomó, de azoknak kb. 90%-a átverés. Kamuingatlanosok hirdetik, akik behívnak,h fizess kb 7000 Ft regisztrációs díjat és ők ezért lakásokat mutogatnak neked. Befizeted, majd a kezedbe nyomnak egy listát egy csomó számmal meg lakással, aminek kb harmada lejárt, harmada putri, a maradék meg kamu telefonszámok, amik ki se csöngnek.
2013. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, mert most is 30nm alatti amiben lakunk, de nekünk elég és örülünk, hogy együtt lehetünk. Szóval garzon ez is de ez sötét és világosabbat szeretnénk ezért váltanánk. Azt nem mondtam amúgy, hogy kicsivel ne lehetne több a díj, csak azért nem a 100ezreseket keressük.


Mai keresés eredményei több kamu ingatlanos illetve ami valószínűleg jó lehetett volna azokat elvitték. Durva, hogy pár órán belül elmegy ami jó. Így igazából összehasonlításra más albérletetekkel sokszor nincs is mód mert vagy viszed rögtön, vagy viszi más. Vagy már el is vitte pár órával meghirdetés után, mint ahogy most jártam.

2013. júl. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy másfél szobás amúgy reálisan mennyibe kerül minimum egy hónapban? 2 embernek minden rezsivel, közös költséggel?
2013. júl. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó: attól függ milyen állapotú a lakás és hol található, körülbelül 80 vagy kicsit több (50-60 ezer+rezsi)
2013. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!