Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten mennyibe kerül...

Budapesten mennyibe kerül havonta kb egy átlagos albérlet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 22:08
 1/5 Netti0016 válasza:
67%
elég változó, függ a felszereltségtől valamint a szobák számától is. Általában 50.000ft körül van egy garzon lakás ha jót fogsz ki akkor benne van a rezsi is ebben az árban. De vannak 30-40-50 ezer ft-os is + rezsi.
2013. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ, hogy mekkora és hol.

Egy lepukkant garzonlakás 40 ezer forint körül van, egy kicsit normálisabb 50 ezer körül.

2 szobás lakás 60 ezer forinttól kezdődik.

Ekkora lakásoknál rezsire számolj 25-35 ezer forint körül.

2013. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A miénk 50e + rezsi (nyáron 35e, télen 55e körül). De sok függ attól is, hogy hol van az a bizonyos lakás és milyen házban. A közös költség és fűtés árak nagyon eltérhetnek. Mindenesetre el kell kérni a főbérlőtől a tavalyi csekkeket, mert amúgy hajlamosak kicsit kisebb rezsiköltségeket előre vetíteni, aztán ha jön a számla, úgyis ki kell fizetned, ha már benne laksz...
2013. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagot nem tudok mondani, úgyhogy mondom a mienket:

65-75 körül fizetünk, legdurvább téli hónapban volt egyszer 80. Bérleti díj, közös költség, víz, gáz, villany szal így összesen írom, úgyis ez érdekli az embert szerintem. Legalábbis amikor én először albit kerestem és fogalmam sem volt a dologról akkor engem leginkább a végösszeg érdekelt, nem az hogy mennyi a tulaj haszna (bérleti díj), mert ugye mindenhol csak az van feltüntetve sokszor aztán még jön rá ezer más költség.


Ja és ketten vagyunk a párommal, így kerül ennyibe egy kis garzon, Budapesten, viszonylag belvárosban, szóval 4-6 villamoshoz közel.

2013. júl. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg most!
2020. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!