Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem tudom, mennyit kérjek/szok...

Nem tudom, mennyit kérjek/szokta kérni albérlőktől, Budapesten, a 18. kerületről (Pestszentlőrincről) van szó. Egy tízemeletes házban 3+2 fél szobás lakás, egyik kisebbik szobáját adnám ki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg bútorozott, de nincs tv a szobában.
2013. aug. 8. 21:25
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, elírtam, 1+2 félszobás a lakás!
2013. aug. 8. 21:26
 3/4 acelsziv ***** válasza:
nézz utána ingatlanos oldalakon a környékbeli áraknak.
2013. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na, a tv aztán létkérdés! :P

ha van wifi a lakásban, szépen berendezett, jó állapotú, akkor 35öt kérnék rezsivel lakbérrel együtt.

ha alkudozik a kedves jelölt, akkor is max 30ban állapodtok meg, ami már a rezsi fele, tehát tűrhető a biznisz.

ismim hasonló kondíciókkal 35ért adja ki a félszobákat Kispesten. bejön neki 70 egy hónapban, abból bőven megvan a lakásfenntartás, cserébe 2 idegen bulát kerülget a saját lakásában, de legalább marad pénze a lakáson kívül (is) szórakozni :)

2013. aug. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!