Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerül németország...

Mennyibe kerül németország nagyvárosainak külkerületeiben egy modern családi ház? És egy új 50-70nm-es belvárosi lákás mennyi kb. Berlinben vagy Münchenben vagy akárhol?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 21:55
 1/3 schocko ***** válasza:

Ház-300 ezer eurotól

Lakás-új nem is igen szokott lenni, de gondolom 100 ezer euro, használt a felétől Berlinben, Münchenben legalább másfélszerese

2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100.000 euró lakás - álom. A miénk (albérlet) egy 40.000-es kisvárosban, 70m2 130.000-ért kelt el, teljes felújításra szorul - rossz a szigetelés, régi pvc padló ami ráadásul feljön, kopott kád, stb.


Az említett nagyvárosokban egy gyengébb minőségű lakás 200-nál kezdődik, az egyik itt van a közelben, úgyhogy tudom. Újszerű meg házárban van.

2013. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár éve félgözzel nézegettem berlinben. Ugy tünt, hogy valahol a városban biztos van 100e-ert is uj lakás, de az nagyon messzi/lelakott lenne. 200ért sztem elfogadhatót lehet találni, de biztos nem uj építésũt. Rengeteg 'altbausubstanz' van, ugy felújitasi projekteket láttam, de az viszonylag drága mulatság.


Bár Berlinben fölmentek az árak (Az ingatlanpiacot alulértékeltnek mondtak, én is ugy éreztem), még mindig olcsobb mint más, gazdagabb nagyvárosok, hamburg, pláne münchen.

(pelda: az én 63 Nmes lakásom kellemes, majdnem központi környéken - U2 Schönhauser Allee- 600 euróban benne volt internettel, biztosítással, részletekre nem emlékszem, de müncheniek, bécsiek ilyen árakról csak álmodnak)

2013. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!