Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budafok - Leányka úti lakótele...

Budafok - Leányka úti lakótelep vagy Újpest-Központ? Ti hol vásárolnátok inkább lakást?

Figyelt kérdés
Aki a két kerület valamelyikében él, meg tudná mondani, milyen ott élni? Mennyire sok a nem idén barnult? A kettő közül melyik a jobb választás? Miért?

2013. aug. 6. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mik az irányadó szempontok. Ha teszem azt a Deák környékén dolgozol, akkor Budafok annyira nem jó választás.
2013. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A munkahely helye nem szempont, mert változhat az évek során. De a jó közlekedés szempont.
2013. aug. 6. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az Újpest-Központot érdemesebb választani.
2013. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%

Én Újpesten lakok, a központnál, de lakik rokonunk a Leányka utcai lakótelepen is, szóval ismerem mindkét környéket.

Újpesten..hát vannak érdekes arcok 1-2 a központi metrómegállónál, de még sosem kötöttek belém, elvannak egymással...

Ezzel szemben Budafokon már több a zűrösebb alak.

2013. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mára ez a helyzet megfordult!
2017. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
Mára tényleg megfordult (bár szerintem régen se pont így volt), Újpesten nagyon sok a rossz arc, napközben és reggel is, éjjel szerencsére még nem jártam arra. Ezzel szemben Budafokon a leánykán inkább csak 'suhancok' vannak, de ez is max estefele, rengetegszer jártam arra este és Újpesten sokkal jobban féltem. Közlekedésből amúgy Újpest jobb, de emberekből semmiképpen sem.
2018. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2022 van, buda konkrét bármelyik része biztonságosabb már mint pest. Ahogy átmegyek bármelyik hídon azonnal előkerülnek az őslakos, izlandi bálnavadászok.
2022. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budafok mára nagyon nyugis hely lett.
2022. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!