Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest V. kerület milyen?

Budapest V. kerület milyen?

Figyelt kérdés
18 éves fiatal lány vagyok, szeptemberben költözöm fel Pestre barátokkal. Az V. kerületben találtunk albérletet a Bécsi utcában (Deák Ferenc utcáról nyílik, Váci utcával párhuzamos, Vörösmarty térről 1 vagy 2 perc séta, tényleg nem több). Milyen ez a környék? Azt tudom, hogy erre felé van a legtöbb lehetőség szinte minden téren, ami minket érdekelhet, de most elsősorban a közbiztonságra gondolok. Sokszor lesz olyan, hogy éjszaka 11 körül fogok hazajönni szakmai gyakorlatról, vagy éppen hajnalban olyan buliról, amin mondjuk a lakótársaim nem vettek részt, így egyedül kell hazamennem éjjel a sötétben. Mennyire biztonságos? Köszi előre is!
2013. aug. 15. 06:55
 1/1 anonim válasza:
Jó környék nagyon. A közelben van a 8., 9. kerület is, azok eléggé húzós helyek éjszaka, de az 5. kerület tele van sétálóutcákkal. Szinte mindig van forgalom a szórakozóhelyek miatt, jó a közvilágítás is. Szerintem nincs miért aggódnod, én sosem féltem arrafelé sétálni éjszaka egyedül.
2013. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!