Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Volt már olyan, hogy elkapkodt...

Volt már olyan, hogy elkapkodtad az albérlet választást? Mennyi idő volt, mire megszoktad?

Figyelt kérdés

Megnéztem, ráadásul nem egyedül, jónak tűnt. Szerződést is írtunk. Mégis olyan rossz érzésem van, mióta itt vagyok. Igaz csak egy hete. Nem ez az első albérlet, amiben lakom, de egyedül most bérlek először.


Frissen van meszelve meg az ajtók is le vannak festve. Nekem olyan furcsa szag van, de akivel megnéztem, szerinte semmi nincs, lehet, hogy csak én képzelem be.


A tulaj nem hívogat, igazából a kutya sem zavar, de mégis van bennem egy rossz érzés. De lehet, hogy csak az egyedüllét miatt és beképzelem a dolgokat.



2013. aug. 17. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég ketyós vagy. :D
2013. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy csak az egyedüllét...fesd ki a falat, tedd ki a kis képeidet, vázáidat, müyüröket, amitől hangulatosabb, otthonosabb lesz a lakás...belakod majd és egyre jobban fogod magad érezni :)
2013. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!