Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen (lehet) lakni az 5....

Milyen (lehet) lakni az 5. kerületben?

Figyelt kérdés
Vadász utcában lesz albérletem. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék olvasni. Milyen előnyökkel és hátrányokkal számoljak majd? Egyetemista vagyok, szombaton költözök fel.

2013. aug. 27. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szinte szomszédok leszünk :)


Én szeretek itt lakni. Közel van minden, jó a közlekedés, rengeteg program van.


Hátrány? Nekem nincs. Ha kisvárosból jössz, akkor esetleg szoknod kell környezetet. Ennyi.

2013. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Én a Bécsi utcában lakom. Imádom. Közel van minden, közlekedési csomópont a 200 méterre lévő Deák, biztonságos, van élet. Hátránynak számít, ha nem bírod a folyamatos nyüzsgést, sok embert, zajt. A többi mind előny :)

21l

2013. aug. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a Ferenciek terén laktam egy évet kb. Kicsit büdi volt néha, na meg elég nagy a tömeg általában... De szerettem ott lakni :D Megyeszékhelyről jöttem, egy ideig szokni kellett a környezetet, a tömegközlekedést, stb... De jó volt :)


21/L

2013. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Számomra hátrány, hogy betonrengeteg, kevés zöld terület és nagy forgalom, zajos.
2013. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kossuth utcában laktam 2 évig, bőven elég volt, soha többet nem költöznék ennyire a belvárosba... Rengeteg autó, buszok folyamatosan, ha ablakot nyitottunk bejött a bűz, és egymás hangját sem lehetett hallani, akkora volt a zaj. Nekem nem jött be.
2013. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. :) Én is úgy gondolom, hogy számomra ez az ideális kerület. Szerencsére olyan típus vagyok, akit nem zavar a tömeg. Én is csak előnyeit látom.
2013. aug. 28. 17:19
 7/14 anonim ***** válasza:

"betonrengeteg" Hol van az V. kerületben betonrengeteg, :)



A Kossuth utca valóban nem ilyen szerencsés ilyen szempontból, de a Vadász utcában nincs akkora autós forgalom.

2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A Vadász utca valóban csendes. :)
2013. aug. 31. 14:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint megérkeztél. Üdv a fedélzeten :)
2013. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Érezd jól magad :)
2013. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!