Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik kerületben jó lakni...

Melyik kerületben jó lakni még a III. és a XIII. kerületen kívül?

Figyelt kérdés
Ezek a kedvenc kerületeink, de már 2 hete nézünk lakást és nincs semmi jó. Hamar kéne költöznünk, így semmilyen nagyobb felújítás nem fér bele az új lakásra nézve, de csak lerobbant panelok vannak abban az árban (18m), ami elég nagy ahoz,hogy 4-en elférjünk. Van ötletetek?
2010. dec. 29. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én a 11. kerületben lakom és imádom. Hát nemtudom, hogy van e ebben az árban megfelelő lakás itt, de megéri névelődni, hátha!! A környék nagyon jó, én a feneketlen tó közelében vagyok!
2010. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is a 11re szavazok!

nézzetek körül gazdagréten vagy kelenföldön.

ez a 4es felállás úgy néz ki, hogy van 2 gyerek, és ti ketten szülők?

mert akkor egy 1plusz 2 félszobás lakást simán le lehet akasztani 15ért is jó állapotban.

sokkal jobb, központibb kerület mint a másik kettő.

sok szerencsét!

2010. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyelőre 2 felnőtt és egy kisfiú, de szeretnénk úgy venni, hogy 2 gyerekre is elég legyen :)

Megnézzük a XI. kerületet, jónak hangzik...

2010. dec. 29. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

nézd meg ezeket :D sztem lesz köztük olyan, ami nektek is bejön.

Gazdagrét iszonyat jó környék, persze csupa panel, de sok a park, kisgyerekes család, a belváros könnyen megközelíthető, jó levegő van, és ha kocsitok is van, akkor csak pár perc Budaörs, ott van a tesco, auchan, ikea, decathlon.

de busszal is beérsz a ferenciekre 20 perc alatt. a móriczra meg kb 15 perc.

najó, vége a kampánynak, jöjjenek a lakások! :D


[link]

[link] ez nagyon szépen fel is van újítva

[link]

[link]

[link]


ezek közt remélem találsz olyat, ami megtetszik :D

2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14. kerületet is nézd meg. Pillangó park, Örs környékén egy csomó lakás van, én imádko ott lakni, metróval 8 perc a Blaha :D
2010. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!