Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire gázos a 8. kerületben...

Mennyire gázos a 8. kerületben lakni?

Figyelt kérdés
A "dzsumbujos" részre gondolok. Tudom, hogy sok új építésű lakás is van ott, de nem sokat jártam arra életemben. Az albérletek elég jó áron voltak. Mikor arra sétáltam, nem tűnt olyan borzasztónak, de hát megvan a hírneve. Van itt vki, aki ott lakik? Milyen a közbiztonság?
2011. júl. 12. 19:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj ott lakni, 2 ismerősöm is oda költözött fél év után már mentek is el onnan a sok anyagi kár miatt és persze este ott nem lehetett csakúgy sétálni. Nappal is veszélyes de akkor nem annyira.
2011. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír. Milyen anyagi kár érte őket?
2011. júl. 12. 20:12
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
33 évet húztam le a Népszínház utcában, nem ajánlom senkinek.
2011. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Este nem tudsz kimenni az utcára,mert a c.igányok,meg a k.urvák nem fognak békén hagyni. Meg hát nem mindegy,hogy a szomszédod egy gyilkos vagy egy normalis ember. Mennyire olcso ott az albérlet? Mert pl zugloban 40 ezer plusz rezsi egy 2 szobás gyönyörü lakás.
2011. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"zugloban 40 ezer plusz rezsi egy 2 szobás gyönyörü lakás"

kiveszem!

adsz linket?

2011. júl. 12. 20:32
 6/26 anonim ***** válasza:
Én pár éve éltem ott. Hát kemény! A lépcsőházunkba bejárt folyton 4-5 srác, akik ott lőtték magukat. Ha hajnali 5-re mentem dolgozni, halálfélelmem volt míg elértem a buszig. És, hogy nehogy leszólítsanak az utcán, szándékosan mindig úgy öltözködtem, és úgy fésültem a hajam, hogy ne tetszek meg senkinek, nehogy bárki rám is nézzen. Nem kívánom senkinek!! Ne akarj ott lakni, mert utána nem biztos hogy ki tudsz lépni belőle.
2011. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Huhh. Hát jó, meggyőztetek.:S
2011. júl. 12. 20:35
 8/26 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem gondoltam hogy ilyen durva környék! :/ Persze vidéki vagyok szóval távol állok Budapesttől!
2011. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Sajnos már kiadtam,de tényleg annyiért lakik ott a mostani lako. Es az expressz.hu-n lehet találni még 45 ezerért hasonlot.
2011. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Tesóm két éve tanul Bp-en a 8. kerületben van a sulija és még nem érte hála Istennek semmi attrocitás. A nyolckernek is megvannak a jobb és a rosszabb helyei.
2011. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!