Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 22. 000 Ft milyen ár egy...

22. 000 Ft milyen ár egy ilyen albérletért?

Figyelt kérdés
Együtt fogok lakni a tulajjal egy 1,5 szobás lakásban, a félszoba lenne enyém (7,5 négyzetméter). Szépen felszerelt, felújított lakás, a kolesz 18 lenne és négyen lennénk egy szobában :S A tulajjal jóban vagyunk nagyon, egyetemistál vagyunk. Csak ennyit kér, ami rezsiköltség...

2013. aug. 31. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy a rezsiköltség rám eső fele ez és ennyit kell "mindössze" fizetnem, a lakás 39 négyzetméteres, csendes. Jól jártam? (A tulaj azt mondta, hogy valaki kicsinek találta a szobát, de tőle mondjuk 25-öt akart kérni, velem megegyezett 22-ben).
2013. aug. 31. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ott valami más is lesz még...
2013. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szia! Igen, nagyon jól jártál, nekem is hasonló albérletem lesz, a szobám kicsit nagyobb 12nm körüli, de a bérletidíj is több, 25ezer havonta
2013. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha budapesti, akkor jó az ár, egy normális szoba minimum 40-45-ből jönne ki. Viszont ez a félszoba szörnyen kicsi, gyakorlatilag egy ágy és egy asztal fér bele, a szekrény már csak erőlködve. Ha kapsz valami pakolós részt a közösben, akkor esetleg élhető.
2013. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól.
2013. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" nekem is hasonló albérletem lesz, a szobám kicsit nagyobb 12nm körüli, de a bérletidíj is több, 25ezer havonta"


Plusz neked rezsi is jön ehhez gondolom... A kérdező meg ha jól értem gyakorlatilag csak rezsit fog fizetni és jofejségből befogadta valaki. :-)

2013. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3as vagyok:) Nem:) Ennyi lesz rezsivel együtt :) Bár nem pesten
2013. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Inkább állnál össze egy osztálytárssal és vennétek ki együtt egy albérletet. Ez elég drága 7,5 négyzetméterért.

Ha lány vagy, másra is számíthatsz még ott (szex)... Ja, és pasit biztosan nem vihetsz fel.

2013. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!