Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletért mennyi a reális...

Albérletért mennyi a reális ár havonta?

Figyelt kérdés
Eddig a két lányommal és a férjemmel éltem egy családi házban..Úgy alakultak a dolgok hogy a lányaimmal el kell mennünk albérletbe.Kinéztünk egyet,ez 35000ft havonta (+rezsi).Bútorok nélkül.Két szoba,konyha,valami kis háztartási helyiség,mosdó,erkél.Azt hiszem, kb 50m2.
2009. jún. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nincs "reális" ár. Attól függ hol van az albérlet /város, tanya, főváros, stb./, mit használsz /egy szobát, egy lakást, stb./ és még attól is, mennyire kapzsi az albérlet kiadója. Óriási a szórás a leírtak miatt.
2009. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Pécsett adom ki a két szobás 52 m2-es lakásunkat teljesen felújított, bútorozott és így 45.000 Ft+ rezsit kérek. Ha nagyobb városban laktok akkor én mint főbérlő reálisnak tartom az általad írt bérleti díjat. Sok sikert.
2009. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi dunakeszin lakunk, butorozatlan lakás tetőtér, lift erkély nincs és 65ezer az albérlet. amerikaikonyhás nappali és félszoba. De ne ilyen full exrtás ujépítésű lakásra gondolj. A falakról jön le a vakolat, úgyhogy mire megcsináltuk... a lépcsőházban nincs villany, ez télen amikor hamar sötétedik nagyon jó. Ok a környék szép, de a 65sztem sok. Viszont a férjem beleszeretett a környékbe meg a lakásba úgyhogy ez van:-)

Ja előtte újpalotán másfél szobára 55öt fizettünk, de az távfűtés volt és azért télen csak a fűtés volt 40ezer. Itt most 17körül fizetünk összrezsire

2009. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, z ország melyik településén lenne ez az albérlet.

Pécsen, azt mondom, hogy reális, talán még kedvezőnek is nevezhető az ára. Budapesten viszont kifejezetten olcsó.

2009. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!