Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestiek! Mennyit fizettek...

Budapestiek! Mennyit fizettek albérletért?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egy barátnőmmel albérletbe akarunk lakni Pesten.

Milyen árak vannak? Kerületet is írjatok az ár mellé.

Köszönöm :)


2012. jún. 2. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írd meg mik az igények, és akkor tudok segíteni.
2012. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
XI. kerület 75+közös költs+rezsi. 60nm-es lakás
2012. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egy 1.5-2 szobás lakás. Pesti oldalon, leginkább a 7, 8, 13, 14. kerület érdekel.

Egyáltalán melyik kerületben a legolcsóbbak az albérletek a felsoroltak közül?

Tanulni megyünk fel Pestre, szóval a lényeg, hogy minél olcsóbban kijöjjünk.

2012. jún. 2. 13:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 2. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 13. ker 55e 41m2, bútorozatlan.
2012. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A megadott kerületek közül a 8. a legolcsóbb, nem véletlenül... Oda akkor se mennék lakni, ha nekem fizetnének érte.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan 65-80 ezer között tudsz találni már egész normálisat. 8. kerületet én sem ajánlanám!!!
2012. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.:)


Hát én úgy hallottam a 8.kerületnek is vannak rendes részei, sőt van, ahol a 7. rosszabb nála. (Persze ez nem tapasztalat, meg lehet cáfolni)

Természetesen én mi se akarunk olyan helyre menni ahol "félni" lehet...:) De ha a 8. ban találunk normális helyet, nem hátrálunk meg, csak azért mert a "nyócker" így elhíresült.

2012. jún. 2. 14:16
 9/13 anonim válasza:

A 8. kerületnek a körúton belüli, Palotanegyed része a normális. Nappal a többi is annak tűnik, de fiatal lányoknak nem ajánlom. Pl. télen már korán sötétedik, és ami most, nyáron okénak tűnik, később nem lesz az.

Tapasztalat.

Ami az árat illeti, én a belvárost (VI. és VII. ker.) ismerem. Ha garzonba költöznétek ketten, akkor olyan 40+rezsi olcsónak számít, ha kétszobásat kerestek, 60+rezsiért már találtok normálisat, de ennyiért nem biztos, h akad külön nyíló szobás.

2012. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha csak ketten vagytok, akkor egyelőre elég a garzon is.

mi 50 plusz rezsiért adunk ki egy 32nm-es, jó állapotú, bútorozott lakást a 7. kerület normális részén.

ha ennyiért találsz, az már tűrhető.


mennyi bevételetek lesz? a szülők fizetnek mindent, vagy vállaltok valami melót ti is, amivel beszálltok a költségekbe?

durva saccra, két embernek össz. havi 150 kell ahhoz, h normálisan megéljen, és jusson normális kajára, ruhára, szórakozásra, könyvekre, bérletre.

2012. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!