Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kb mennyiért találok Bp. -en...

Kb mennyiért találok Bp. -en szobát, megosztott albit? Szeretnék központban lakni (pl. Körút környéke v Déli), és max 1 másik személlyel együtt lakni.

Figyelt kérdés
Annyi pénzem nincs, hogy "belvárosi" helyen saját lakásom legyen, inkább valakivel együtt, talán akkor belefér egy kicsit szebb/nagyobb lakás is, pl. 65Nm már tök jó lenne (mármint 2 személyre). Mit gondolsz? (és miért?) köszi!

2013. szept. 28. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy nagyon a tulajdonos jófej-indexétől és a lakás állapotától és helyétől függ.

pl. én a móricz környékén vagyok havi 30-ért, kényelmes, tágas külön szobában, egyetlen lakótárssal. de ez ahogy elnézem, a környéken ritka.

egyáltalán... TE mennyit szánnál a lakhatásra, maximum? (rezsivel együtt.) külön szobát szeretnél? mert az sem mindegy, milyen a felosztás.


tapasztalataim szerint 50-55m2 lakásokat legolcsóbban/normál áron 55-70 ezerért kapsz (és akkor még a rezsiről, közöskőccségről nem is beszéltünk). de ezek is ott vannak, ahol. többnyire nyócker bizonyos részein, tizennégyker és társai, újbuda külsőbb részei stb.

magányosabb egyetemistákkal érdemes társulni, egyébként. :)

2013. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!

azt remélem, hogy havi átlagosan totál 50-böl meg tudom oldani a lakhatást. Az egy 55NM lakás havi költségének a fele, vagy optimista vagyok?

DE: Most lenne ismeröstöl egy 80NMes lakás a Délinél olyan 100-110e havonta totál (=kb. 50+rezsi, kicsit butorozott...) ezt kéne szétdobni kétfelé - csak (jófej) lakótársat kell találnom. (én 30+ vagyok, vannak szellemi igényeim is)

Nem szeretnek 3ban lakni.

Vélemény?

2013. okt. 13. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

50-ből meg lehet lenni, az úgy reális, ha ketten vagytok és 50/fő. teljesen rendben van, csak figyeljetek oda mindketten a spórolásra, + fűtés, szigetelés milyensége ilyenkor különösen fontos.

szerintem amit említettél, lakást a délinél, az korrektnek tűnik. :) de azért alaposan nézd meg.

[link] itt tuti akad lakótársnak való.

2013. okt. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!