Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten érdemes lakást...

Budapesten érdemes lakást bérelni az Orczy fórumon? Közlekedés és közbiztonság szempontjából milyen az a környék?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én itt lakom közvetlen a fórum mellett :) közlakedésileg abszolút jó: 24-es villamos, 9-es busz, 83-as troli, Nagyvárad tér 10 percre van, Harminckettesek tere (4-6-os) trolival szintén 10-15 perc. A közbiztonságra sem panaszkodhatok: nagyon sok a rendőr, a kamera, és a "balhés elemek" úgysem a széles Orczy úton bandáznak, hanem a kis mellékutcákban. Ez a 8. kerületnek még egy nagyon jó környéke!
2013. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Éjjel/hajnalban mennyire mondható biztonságosnak a környék?
2013. nov. 2. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
én ezen a környéken éjjel még nem mászkáltam, de barátom sokszor éjszakás, és még sosem panaszkodott. éjjel is rengeteg a rendőr, szóval nem is nagyon mernek műsorozni. plusz sok az arab is, ők meg nem nagyon szeretik "drapp" társainkat, sokszor ők is elrendezik őket. szóval szerintem maga az Orczy út nem para. 1 utcával beljebb, pl a Diószegi, na ott már sötétedés után nem mennék sehova :D
2013. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj le oda késő este és majd megudod. Nem kell mások véleményére hagyatkozni. Vedd a fáradságot és tapasztald meg magad.Ez 8. ker. vagy 9.ker.
2014. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az Orczy tér lehet hogy biztonságos, de a mellék utcák már nem annyira.
2014. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az Orczy tér nagyon jó környék, akkor milyen a többi????
2014. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!