Kezdőoldal » Utazás » Európa » Albániába érdemes menni? Úgy...

Albániába érdemes menni? Úgy értem vannak olyan országok ahova turistának nem érdemes menni a közbiztonság miatt. Albánia ilyen ország?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes menni! Nagyon szép és izgalmas ország, az emberek keveset tudnak róla, nincsa annyira jelen a tömegturizmus, mint más európai tengerparti országokban, ezért jobban meg tudod ismerni a kultúrájukat. Az ország déli részén Sarande környékén, a görög határ közelében, pedig már egész jól kiépített infrastruktúra van szállodákkal, éttermekkel...stb. A környező országokból (Koszovó, Bosznia, Macedónia) sok turista látogat ide, és egyre több nyugati, főleg német keresi fel. Sztem pár éven belül sláger úticél lehet.
2013. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes, a közbiztonság miatt ne aggódj. Albánia az egyetlen hely, ahol már keltem géppuska-ropogásra, mégse féltettem az életemet:).
2013. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csa by válasza:
Menj bátran! Készülj egy rövid látogatásra, de hagyd meg a maradás és a továbbutazás lehetőségét is! Nem jön be mindenkinek! Most még elég szélsőséges,például a csillogó fém,üveg,króm,beton,palotából kisétál valaki húst venni az út mellett éppen megálló autó platójáról!És viszi haza úgy nyersen ,véresen.Nincs ezzel baj ,hisz friss !A kecskét talán egy perce vágták le!Amúgy én is figyelemre méltónak tartom a fejlődést és örülök,hogy láttam a múlt és jövő csatáját!
2013. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!