Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest hányadik kerületeibe...

Budapest hányadik kerületeibe érdemes költözni, ahol jó a közbiztonság és nem kell attól aggódnom, hogy simán megtámadnak az utcán és kevés roma van? És az ingatlan árak is megfizethetőek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
A VI. VII.VIII. kerületeket nagy ívben kerüld el. A VIII.-ban lakik a legtöbb roma.
2011. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Gyere a XVII-be! Én ott nőttem fel, imádom! Van lakótelep, kertesház és a vonattal 20 perc alatt a keletiben vagy!
2011. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

A külső kerületek.

Egyébként én laktam a 6. kerületben, az nagyon elegáns, nem tudom, honnan gondolja a válaszoló, hogy cigányok lennének ott. És laktam a 8.-ban is, ott ugyan vannak, de két év alatt semmilyen inzultálást nem kellett elszenvedjek tőlük. Szóval az, hogy "simán megtámadnak az utcán" szerintem egyik kerületre sem igaz.

De jó még a 14. kerület, közel is van és megfizethető, és a 16. kerület is, bár az messzebb van és kicsit drágább. A 17. is jó, csak onnan nagyon sokat kell utazni. Valamint Budán a 11. és a 2. kerületben érdemes még keresgélni. A 2. a legjobb a fentiek közül, de ott mázli kell, hogy olcsón találj lakást. De van rá esély.

2011. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
VI. kernek vannak jó részei, de pl, bajza utca, izabella utca, stb, ezek tényleg tele vannak romákkal.
2011. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

A kertvárosi részek általában biztonságosak.a 13,14,2,12,11 egyes részei.

De általánosságban elmondható, hogy Budapest egyáltalán nem veszélyes hely. Nagy, így több dolog történik.

A 8. és 9. kerület egy része ultragáz,de minden kerületnek megvan a saját "gettója":)

12. kerület, első kerület, majdnem romamentes.

2011. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

ez már a 26. ilyen kérdés az utóbbi időben...


én pedig még egyszer elmondom, hogyha fontos a jó közlekedés, tiszta, parkos környezet, megfizethető lakások, akkor nézz körül a XI-ben.

szerencsére max átutazóban járnak a környéken az orkok, a házban, ahol élek egy darab sincs.


az, hogy minden ok nélkül megtámadnak a cigók az utcán, azért nem mindennapos dolog. tény, hogy sajnálatos módon annyira elkanászodtak azok az iskolázatlan suttyók, hogy előfordul az ilyen, ezek elkerülése végett javaslok egy jobb gázpisztolyt beszerezni.

2011. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a belvárosi életet, és a szép, régi polgárházakat ajánlom figyelmedbe a XIII. kerületet, ezen belül Újlipótvárost. Jó a közbiztonság, a közlekedés. Sok kávézó, teaház van erre és a bevásárló centereket is könnyen megtalálod. A lakások jó áron vannak itt. Jókat lehet sétálni a Duna mellett, a város és a kikötő nagyon szép éjjel :)
2011. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Milyen érdekes hogy a válaszolók válaszainak többsége mind Pestre irányul... Budát nem is említi szinte senki csak a szar külvárosi kerületeket. Szerintem a legjobb kerületek mind tisztaság, közbiztonság, és szinvonal tekintetében a II., III., és a XI., XII. Pesten is laktam többhelyen annó albérletbe, nincs az a pénz hogy egy Budai kertesház után beköltözzek megint a 9.kerületbe bérlakásba. Otvar, gusztustalan, büdös, koszos, tele rétinégerekkel sivár. Ha megteheted anyagilag akkor mindenféleképpen Buda. Amennyiben nem akkor mehet a PEsti külvárosok Panel rengetegébe. Ám ott is vannak kertes házak ismerösöm lakik ott, de, nekem nagyon nem jött be sok kis ház egymás hegyén hátán, ingatlan területek épp akorák mint a ház semmi telek szóval szerintem nem jók semmire.
2011. jan. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen általánosságban nem lehet kijelenteni, hogy kicsi a telek.

16. kerület tele van hatalmas villákkal, a 14 is, és a 4. is. nincs homogén szar kerület.még a 8. kerület sem az( érdemes megnézni a tisztviselőtelepi medencés VILLÁKAT rózsadombi áron.

Ugyanez a 12. a déli mögött tiszta gettó, a 2. kerület moszkvatér közeli részei szintén. a 11 ben meg ott van a csupacigány kelenföldi rész.

Minden kerületben van jó és rossz rész, meg kell keresni.

2011. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
XVIII.kerület a legjobb:D
2011. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!