Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy 24 négyzetméteres lakás...

Egy 24 négyzetméteres lakás milyen? Mennyire élhető?

Figyelt kérdés
A párommal megyünk egy 24 négyzetméteres garzonba.Szerintetek mennyire lehet elférni benne?
2013. dec. 8. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kicsi,de nagyszerű! Jól ki kell használni,minden cm-t, és egész jól el lehet lenni benne.

Amíg nincs gyerek:)

2013. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) Én egy kicsit tartok tőle,de valamit valamiért..Meg a mosógépnek kell helyet találni mert nem biztos hogy befér a fürdőbe mert elég kicsi..Esetleg valami ötlet??
2013. dec. 8. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi laktunk 35 nm-en. A konyhában volt a mosógép (elöl töltős) beépitettem a szekrénybe és a mosogató lefolyójába nyomta ki a vizet (alul a szifon kombinált volt).

Ha befér, érdemes oda. még akkor is, ha a mosógépet le kell cserélni. Eladni a felül töltőst és venni egy elől töltőst. Nagyon sok helyet spóroltunk vele.

Persze minden lakás más.

2013. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elöltöltős van nekünk is :) De meg lehet oldani,hogy a konyhába legyen attól is függ hogy hol van a csatorna nem??
2013. dec. 8. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy a mosogató alatti szifon ki lett cserélve egy kombinált szifonra és oda folyt bele a víz ,amit kinyomott a mosógép. A vizet meg ugyanonnan kapta ahonnan a mosogató csapja. (ott is egy elosztóval) Na ezt egy vizes jobban elmagyarázza :) Az a lényeg,hogy a mosogatóhoz kell közel tenni a mosógépet. :)
2013. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
aham értem.köszönöm hogy ilyen segítőkész vagy..de mint kiderült nem fog elférni a konyhában sajnos :S úgyhogy a fürdőbe kell rakni de még nem tudom hogy hogyan fog elférni..
2013. dec. 8. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:
sajnálom. Majd kialakul, ha már ott lesztek. Sok sikert és sok boldogságot!
2013. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az autóm van ekkora garázsban :DDD Ez még nappalinak is kicsi , de talán japánban jó ...
2013. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti Köszönöm Szépen viszont kívánom Neked is :)
2013. dec. 10. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi most egy 31 nm-es lakásban lakunk amerikai konyhás plusz fürdő (ami mondjuk a lakás méretéhez képest nagy), szóval különvonulási lehetőség nem igazán van. Mikor néztük a lakást a tulaj mondta is, hogy elvonulni nem igazán van hely, max a fürdőbe. Azóta ezen röhögünk, hogyha összeveszünk majd megyünk a fürdőbe duzzogni. :D Szóval igazából minden azon függ, hogy mennyire vagytok összeszokva, mennyire van szükségetek külön létre illetve mennyi cuccotok van. Befértek a lakásba vagy sem. Sokat segíthet még az is ha mondjuk egy szekrénnyel vagy függönnyel az ágyat le tudod a szobáról választani, mert úgy majdnem olyan mintha az egy külön rész lenne. Mondjuk ha a konyha egy külön helység akkor lényegtelen. Szóval élhető és el is lehet benne férni csak ha bármi konfliktus van köztetek akkor az hatványozottan fog lecsapni és a duzzogási időszakban sincs hely elkülönülni. Max valaki elmegy sétálni.


23 N

2013. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!